“Cudowna pizza ”
Drewno i Ogień — recenzja

Drewno i Ogień
Nr 3 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo smaczna, jedna z lepszych jakie jadłam. Świetne oliwy. Lemoniadę też polecam. Ciekawy wystrój restauracji.
Brakowało mi tylko sosów do pizzy, może to mało włoski dodatek, ale je lubię.

Dziękujemy, Igaluv

Zrecenzowano 2 września 2019

Sympatyczna obsługa, pyszna pizza, świetne drinki- rossini <3 a do tego przystępne ceny, Zdecydowanie warto tu zjeść!

Dziękujemy, marta923
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo często odwiedzamy ten lokal i zdecydowanie jest to najlepsza pizza w Olsztynie. Pizza podawana zazwyczaj w 5 min :)

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nienaganna obsługa. Pizzę dostaliśmy w 5 minut. Menu dobrze rozbudowane (np. malutka pizza + sałatka - idealna pozycja dla mojej dziewczyny, która zawsze zostawia pół standardowej pizzy). 4 gwiazdki, bo pizza (caprichiosa) mogła by być lepiej przyprawiona, mam tu ba myśli sos pomidorowy i składniki. Ciasto nienaganne.

Dziękujemy, 500kubal
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Bardzo dobra pizza - wysokiej jakości, pieczona w prawdziwym piecu. Obsługa nienachalna i sympatyczna. Krótki czas oczekiwania. Naprawdę warto wpaść na obiad.

Dziękujemy, Raist00

Drewno i Ogień — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Drewno i Ogień? Podziel się wrażeniami!