“moje ulubione sushi :)”
Yoi Sushi — recenzja

Yoi Sushi
Nr 32 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Zrecenzowano 4 września 2019

Jak sushi to tylko w Yoi , lubię to miejsce za klimat , obsługę no i oczywiście za jedzonko:) polecam też deser -lody w ciepłej skorupce :)

Dziękujemy, Kalinaj J

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Odwiedziłem ten lokal z czystej ciekawości , jak też spróbowałem
niektórych specjałów , nie powiem że to co zamówiłem było niesmaczne. Ale to nie są moje smaki.

Dziękujemy, Ryszard S
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Pycha , pycha, pycha, A może raczej pyszotka. Najlepsze sushi w mieście. Nastrój, obsługa, smak -WIELKIE OK

Dziękujemy, 40tomek
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

wybraliśmy się wspólnie ze znajomymi mając w pamięci nasza wizytę sprzed dobrych kilku miesięcy i spędziliśmy smakowicie miłe chwile - wszystko świeże i smaczne a czas oczekiwania umiarkowany...
wrócimy z przyjemnością

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, J7468BJroberto
Zrecenzowano 14 grudnia 2018

Jak to zwykle w życiu bywa różnie, ale sushi w YOI Sushi jest zawsze doskonałe. Czasami prawie ekstatycznie doskonałe. Zwłaszcza z herbata w czarkach i winem śliwkowym.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Małgorzata Z

Yoi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Yoi Sushi? Podziel się wrażeniami!