“Drugiej szansy nie będzie :(”

Yoko Restaurant & Sushi Bar
Zamów online
Nr 41 wśród 182 Restauracje (Olsztyn)
Opis: Nasza restauracja znajduje się w sercu olsztyńskiej starówki, przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe, w okresie letnim ( czerwiec- wrzesień) obowiązuje zakaz wjazdu na starówkę, niemniej jednak w promieniu 100-200 metrów znajdują sie ogólno dostępne parkingi.
Zrecenzowano 10 września 2019

Smak średni, czas oczekiwania katastrofa, wystrój lokalu to jakaś wycieczka retro - co się stało z tym lokalem :(

Dziękujemy, TomWalPL

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Sushi bardzo dobre szybko przygotowane oraz ładnie podane. Naprawdę polecam wszystkim miłośnikom dań japońskich

Dziękujemy, Filip M
Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jako że od pownego czasu jesteśmy fanami Ramenu skuszeni raklamą Yoko postanowiliśmy go sprawdzić. Niestety to co nam podano ta jakiś żart, zupa nienadająca się do zjedzenia. Podsumowując kasa wyrzucona w błoto. Nie polecamy a wręcz przestrzegamy.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, kamilo301
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Czytając różne komentarze skusiliśmy się z rodziną na wizytę w sushi barze yoko. Rozczarowanie zaczęło się na wejściu gdyż knajpa wizualnie nie ma nic wspólnego z orientalnym barem. przypomina raczej kryptę. Mielismy rezerwację jednak po wejściu nikt o tym nic nie wiedzial. Kelnerka chyba miała swój pierwszy dzień bo była ubrana jakby przyszła zjeść. Spojrzała na nas i zniknela na kuchni. Podszedł do nas manager w dresie! Co do samego jedzenia. Sushi nijakie. Tylko terijaki, nie maja kabajaki. Nie ma zielonego sojowego. Nori pękające przez co kawałki się rozpadały. Nigiri to sam ryż. Wygląda jakby się dopiero uczyli, jak to jest nowa restauracja to faulstart. Raczej nie polecam bo atmosfera żadna, muzyka tragiczna, jedzenie nijakie.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Monika Z
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Restauracja ładnie urządzona, obsługa miła, można podczas oczekiwania przyglądać się kucharzami robiącemu nasze sushi. Jedzenie odpowiednie do swojej ceny która nie była wygórowana jak na sushi. Jedynym minusem była muzyka... Techno jakoś nie pasuje do takiego miejsca :P

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, lassair

Yoko Restaurant & Sushi Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Yoko Restaurant & Sushi Bar? Podziel się wrażeniami!