Przepieknie mimo deszczowej pogody

Jak dla mnie swietne miejsce na rodzinny wypad. Niestety pogoda nie oszczędziła więc wśród błota... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
mateuszsF2067QL
Zawoja, Polska
Świetne miejsce dla dzieci i dorosłych :)

Dla wszystkich pozytywnych zwierzęcych świrów :) miejsce prowadzone z pasją i miłością :) Widać że... Przeczytaj więcej

Kalinaj J
Olsztyn, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duże brawa dla właściciela - człowiek z pasją. Sporo ciekawych zwierząt, które można dotknąć, pogłaskać, nakarmić. Dziecko zachwycone

Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Miejsce fajne, dużo ciekawych zwierząt, ciekawe historie opowiadane przez gospodarza, jednak warto by było czasem trochę posprzątać zarówno na ścieżkach jak i u zwierząt. Cena trochę za wysoka.

Dziękujemy, Bogdan M
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Moją opinię kopiuję z Fb, gdzie przed chwilą napisałam swoje spostrzeżenia:
To niezwykłe miejsce, gdzie gromada zwiedzających w różnym wieku (i co za tym idzie z nieprzewidywalnymi zachowaniami, zwłaszcza gdy się ma poniżej drugiego roku życia :-) ) nie jest w stanie:
spłoszyć,
rozdrażnić,
wyprowadzić z równowagi
żadnego futrzanego, czy pierzastego mieszkańca Warmińskiego Zwierzyńca.
Dwie godzinki spaceru wśród zarówno zwierząt (niby znanych) z wiejskich zagród, a jednak niezwykłych
oraz tych niezwykle egzotycznych, jak kangur, wielbłąd, czy nutria!
A wszystko za sprawą Gospodarzy, którzy przygotowali i dbają dzień po dniu o swoich dwu- i czworonożnych przyjaciół.
Pan Przewodnik z pasją opowiada i prezentuje każdy gatunek, pozwala dotknąć, pokarmić, a niekiedy wziąć na ręce jakiegoś podopiecznego.
Zwiedzający chodzą po łąkach, a między nimi przechadzają się przyjazne zwierzaki, które chętnie przyjmują głaskanie, zachwyty, czy robienie zdjęć (w tym przodują lamy, które wręcz się ustawiają przy gościach i zastygają, jakby specjalnie, aby zdjęcie nie było poruszone).
Cena biletów może wydawać się nieco wysoka (25 zł - dla dorosłych oraz 18zł dla dzieci). Niemniej patrząc na liczbę mieszkańców i potrzeby należytej opieki nad mieszkańcami Warmińskiego Zwierzyńca - to przyjmuję ze zrozumieniem warunki kwotowe.
GORĄCO POLECAM.

1  Dziękujemy, Iwa C
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Byłam z dziećmi już w wielu miejscach ze zwierzętami, ale to było zdecydowanie okropne:( Wychowywałam się na wsi, więc obecność zwierząt, specyficzne zapachy i polowe warunki nie są dla mnie problemem ... ale tutaj ... Zwierzęta zaniedbane, oblepione łajnem, w maleńkich klatkach zbitych z byle czego najczęściej.... co więcej ... gospodarz również w niechlujnej, niepranej z pół roku usmarkanej koszuli.. brudny... do tego cena powalająca jak na taką prowizorkę. Stanowczo odradzam wizytę w tym miejscu!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, monika_korp
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Polecam wszystkim-byliśmy w 5 osób,dzieci (6 i 9 lat)były zachwycone-a dorośli dowiedzieli się dużo ciekawych rzeczy!
Nigdzie w więcej w Polsce nie można z bliska zobaczyć torby kangura ( otwartej!!),tresowanych nutrii. Zwierzęta są oswojone,można je karmić,głaskać. Niesamowite miejsce. Wspaniali właściciele z sercem na dłoni oraz zazdrości sąsiedzi którzy nie chcą wskazać drogi,
Na szczęście dziś każdy ma Google maps i trafi bez problemu.
Bilety nie są tanie ale w okolicy nigdzie nie ma podobnych atrakcji!

Dziękujemy, Magda B