“Centrum handlowe”
Galeria Warmińska — recenzja

Galeria Warmińska
Nr 11 wśród 35 atrakcji (Olsztyn)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Galeria Warmińska jest największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe.
Przydatne informacje: Możliwość zakupu żywności, Schody/winda, Szafki/przechowalnie, Zajęcia dla małych dzieci, Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, Toalety

Raczej niczym się nie wyróżnia. Bryła budynku - owszem - ciekawa. Natomiast wnętrze - mocno standardowe. Z punktu widzenia klienta, który nie bywa zbyt często w Centrach Handlowych - brakuje mi czytelnego i dostępnego planu rozkładu sklepów na terenie Galerii.

Dziękujemy, Jolanta1971

Zrecenzowano 18 października 2017 z urządzeń przenośnych

Szału nie ma, tragedii nie ma. Centrum handlowe jakich wiele. Ale bywam często z uwagi na sklepy, których nie ma w innych miejscach w mieście

Dziękujemy, Marti D
Zrecenzowano 8 października 2017

Galeria ładna z zewnątrz, przed nią urocza fontanna. W środku bez rewelacji, niczym się nie wyróżnia na tle innych w kraju. Dość dobrze rozwinięta strefa gastronomiczna.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Najbardziej charakterystycznym elementem tej galerii jest jej zewnętrzne opakowanie. Widać, że architekt mocno się zainspirował pewnym znanym obiektem sportowym. W samej galerii sklepy - jak w setkach podobnych, ludzie chodzący bezładnie lub siedzący w licznych kafejkach, charakterystyczny zapach i atmosfera. Dobrze, że jest, ale nic w niej nadzwyczajnego.

1  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017

Galerio Warmińska daję ci wieeeeeeeeelki minus jak stąd do Tokio za parkomaty. Taka sytuacja: zrobiłam zakupy, bardzo pokaźne, obładowana reklamówkami na dwie ręce chciałam zapłacić za parking. Niestety nie można zapłacić kartą! W XXI wieku! Z tymi reklamówami biegłam zatem do bankomatu. Nigdzie żadnych oznaczeń, pytam ludzi - nikt nie wie! Wreszcie spotkałam Panią sprzątającą, wytłumaczyła mi gdzie wypłacę pieniądze. Mam bankomat, wypłacam 50 zł. Biegnę na górę do parkomatu (ze wszystkimi reklamówkami). Tam okazuje się, że parkomat nie przyjmuje 50 zł!!!! Skandal. Miałam ochotę rzucić te wszystkie reklamówki i pójść do domu piechotą. NIGDY więcej zakupów w Galerii Warmińskiej!!! Never Ever.

Dziękujemy, benia k

Galeria Warmińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Galeria Warmińska? Podziel się wrażeniami!