“Urlop w Mrągowie”
Gosciniec Molo — recenzja

Gosciniec Molo
Nr 5 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obiekt zlokalizowan nad samym jeziorem. Wewnątrz dużo miejsca lub mozliwośc spożycia posiłku na zewnątrz w ogródku. Obsługa sprawnie przyjeła zamówienia, rownież czas oczekiwania nie przekroczył 15 min dla 7 osób. Same dania smaczne, porcje przyzwoite, ceny do zaakceptowania. Mógłby być większy wybór dań rybnych. Warto rownież zapytać o danie dnia. Do posiłku w gratisie otrzymaliśmy przekąskę w postaci smalczyku z ogórkami

Dziękujemy, zuru1820

Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła obsługa. Nawet nasz mały syn z ogromnym smakiem zjadł pomidorową czysto, krzesełko dla dziecka, dużo przestrzeni. Polecam!

Dziękujemy, Martyna P
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Bardzo fajne miejsce,hotel i restauracja bardzo ok,...fajny basen ...dobre śniadania,miła obsługa i czyste pokoje ,widok na jeziorko...polecam to miejsce..

Dziękujemy, kwiaciarniakrystyna
Zrecenzowano 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dla rybnych i mięsnych pasjonatów wybór menu jest bogaty i zachwalany przy stolikach:) dla wege mniej okazale ale zamówione dania smakowały. Chłodnik sałata i panierowany camembert zaspokoiły moje gusta smakowe. Dodatkowo, porcje duże i tzw.lepszych składników nie żałują!
Pyszna owocowa lemoniada!
Jeśli wrócę to chętnie zjem:)

Dziękujemy, edziolka
Zrecenzowano 7 czerwca 2018

Zupa pieczarkowa była smaczna.

Placek ziemniaczany nie robiony na świeżo i było czuć "wczorajsze" ziemniaki. Nawet placki z Lidla albo Biedronki odgrzane zgodnie z etykietką smakują dobrze.

Dziękujemy, Czeslaw K

Gosciniec Molo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Gosciniec Molo? Podziel się wrażeniami!