“Najlepszy lin w śmietanie”

Restauracja Chata Mazurska
Nr 7 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Opis: Bar-restauracja "Chata Mazurska" została ukończona i oddana do użytku w maju 1991 roku. Znajdujemy się w centrum miasta przy głównym deptaku Mrągowa i samego jeziora Czos. Naszą specjalnością stały się smażone ryby i pizza, które znajdują się w naszym menu od samego początku istnienia lokalu. Serdecznie zapraszamy na rodzinne obiady. Posiadamy 60 miejsc w lokalu i około 100 miejsc na tarasie z widokiem na jezior Czos. Serdecznie zapraszamy codziennie na pyszną rybkę z naszych jezior, smażonych według starych przepisów i sprawdzonych przypraw. W naszym menu mamy również zestawy obiadowe tradycyjne, jak i z naszego regionu.
Zrecenzowano 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecamy jedzonko w Mazurskiej Chacie. Miłą szybka obsługa z dobrym doradztwem. Jedzenie bardzo dobre smakowo. Porcje odpowiedniej wielkości, rozsadne ceny.

Dziękujemy, Przemysław M

Zrecenzowano 9 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną,za namową innych pojechałem I.się zawiodłem.pani pomyliła zamówienie,przyniosła 3Markowi zupę pomidorową i zaraz frytki z kompletem-wiadomo że zupy nie zje :).kotlety nie bardzo,zona połowy ryby nie zjadła-odwrócona.moja cebulowa-cebuli mało czuć.....generalnie nie polecam

Dziękujemy, Paweł P
Zrecenzowano 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem rozczarowana wizytą w tym miejscu. Jedzenie poprawne, niczym szczególnym się nie wyróżnia, wystrój również.

1  Dziękujemy, taoMARTA
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Najczęściej spotykam się tam z przyjaciółmi na pizzy i sałatkach. Bardzo polecam bo smaczne. Obsługa sympatyczna.

Dziękujemy, Ludwika R
Zrecenzowano 8 października 2017

No nie bardzo, makarony średnie, carbonara to nie carbonara tylko makaron z cebulą, serem, pieczarkami i wątpliwym bekonem, wydaje mi się, że sos był z torebki. Zapiekanka z owocami morza miała paluszki krabowe, ser którym była posypana nie pachniał najlepiej, brokuł i małże nie pasują do siebie. Lokal potrzebuje odświeżenia aby nabrał klimatu, bo do chaty gdzie są drewniane bele kafelki na podłogach totalnie nie pasują, odbierają miejscu, szczególnie gdy jest łądny widok za oknem.Obsługa na +, bez zastrzeżeń. Może dania typu schabowy są lepsze ale poszukam czegoś lepszego.

Dziękujemy, Marta_paclapka

Restauracja Chata Mazurska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Chata Mazurska? Podziel się wrażeniami!