“Można się najeść”

Stara Chata Restauracja
Nr 10 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ma klimat, mieści się w najstarszym budynku w Mrągowie. Obsługa na dobrym poziomie, ryba smaczna, spora porcja. Żurek troszkę słony, ale dobry. Sporo miejsca, obrus był troszkę zabrudzony. Ale warto tam zjeść.

Dziękujemy, Wojtek A

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Byłem z narzeczoną w tej restauracji flaki smaczne lecz kaczka beznadziejna a kopytka bez smaku i surówka też. Pierś w sosie serowym zimna w środku więc mięsa są tam podgrzewane. Nie polecam

1  Dziękujemy, Parara02
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie i ceny przystępne. Polecam q 100 procentach . Obsługa mila i pomocna .mmmmmmmmm lokalizacja tez bardzo fajna..

1  Dziękujemy, martaM0032
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Kaczka cena względna da się przeżyć ale za taka cena to już się czegoś wymaga kaczka nie doprawiona bez sianku na powiedzenie kelnerce ze smak taki sobie kelnerka wzruszyła tylko ramionami brak zainteresowania po zjedzeniu podać rachunek n

Dziękujemy, Traveler288945
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal odwiedziliśmy 26 maja po drodze z Mikołajek, w 5 osób, zaprosiliśmy rodziców na obiad. Po przybyciu- dodam byliśmy głodni- sami wzięliśmy karty aby szybko zamówić; nikt do nas nie podszedł przez 20 min. Mąż podszedł do kelnerki i poprosił aby podeszła bo jesteśmy już gotowi; odpowiedziała że podejdzie jak będzie miała czas...po 40 min raczyła jedna z kelnerek podejść; przyjęła zamówienie- w tym dwa rosoły i czysty barszczyk... przez kolejne 20-30 min nic się nie zadziało , ani sztućców ani zup .w lokalu zajęte były może ze 3 stoliki. Podjęliśmy decyzję aby opuścić lokal ku naszemu zdziwieniu w drzwiach pojawił się właściciel który ostentacyjnie wyprosił nas z lokalu.Wstyd i żenada że człowiek zamiast przeprosić za zachowanie swoich kelnerek wyprasza starszych ludzi po siedemdziesiątce .Widać ludzie w Mrągowie mało wiedzą o gastronomii - o kulturze osobistej nie wspomnę.Duuuużo czytać!!!!!Dodam że przed nami lokal opuściła inna para również nie doczekawszy się nawet przyjęcia zamówienia przez 45 min. Lokalu nie polecam omijać szerokim łukiem,Chyba że ktoś ma hektary czasu.

1  Dziękujemy, AnnaS18689

Stara Chata Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Stara Chata Restauracja? Podziel się wrażeniami!