“Polecam”

Stara Chata Restauracja
Nr 6 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 29 marca 2018

Dobre jedzenie, miła obsługa. Duży wybór potraw i deserów. Latem otwarte patio. Klimatycznie użądzony lokal.

Dziękujemy, Izabela R

Zrecenzowano 26 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety wizyta w tej restauracji była niemiłym doświadczeniem. Był czwartkowy wieczór i ku naszemu zdziwieniu restauracja była pusta. Weszliśmy i kelnerka z kucharzem stając za barem przywitali nas tylko wzrokiem. Z głośników leciało jakieś techno, którego nie szło słuchać. Zajęliśmy stolik i po kilku dobrych minutach kelnerka podeszła do nas i „rzuciła” menu na stół. Spojrzałem na menu, które było brudne, obdarte i wyglądało jakby miało 10 lat stwierdziłem, ze chyba nic tu nie zjem. Moja dziewczyna miała podobne odczucia i w momencie kiedy zmieniła się piosenka na bardziej przypominająca wiejską dyskotekę postanowiliśmy wyjść. Kelnerka była zajęta patrzeniem w telefon i nawet nie zauważyła naszego wyjścia. Restauracja, która niegdyś uchodziła za najlepsza w mieście jest teraz jedna z najgorszych. Szkoda.

1  Dziękujemy, BigBearEats
Zrecenzowano 12 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa kompletnie nie pyta o wielkość dań. Zamówiłem rybę będąc przekonanym, że dostanę normalną porcję restauracyjną. Otrzymałem gigantyczny posiłek, którego nie zjadłbym nawet dzieląc go na dwa. Dopiero płacąc rachunek można było wywnioskować dlaczego dają z klucza taką gramaturę.
W trakcie oczekiwania na posiłek zamieniłem bukiet surówek na mizerię. Oczywiście finalnie zapłaciłem za surówki, a nie za to, co faktycznie zjadłem -> patrz zapłaciłem więcej.
Wisienką na torcie był długi, wyciągnięty przeze mnie włos z bądź, co bądź pysznych maslakow w śmietanie.
Niestety te fakty pozostawiły głęboki niesmak. Może ktoś inny będzie miał więcej szczęścia.

Dziękujemy, Kamil T
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Zacznę od wystroju: miejsce przygotowane ze smakiem, bardzo klimatyczne, sprawiające wrażenie do owego salonu w drewnianej chacie, sprzyja rozmowom. Jedynie obrusy brudne. Na tym kończą się plusy. Do restauracji przychodzi się przede wszystkim zjeść: bardzo dawno nie jedliśmy tak niedobrych rzeczy. Barszcz z kołdunami zakwaszony octem, że cały wieczór było go jeszcze czuć. Do tego kołduny smakowały jak zamrożone z taniego marketu. Na drugie zraz z kopytkami. Kopytka dobre, sos do zrazu nawet dobry, ale sam zraz za szybko podgrzany prosto z zamrażalnika. Naleśniki, które jadła żona, też ponoć nienajlepsze.

Dziękujemy, boncum
Zrecenzowano 20 listopada 2017

Będąc w Mrągowie , wybraliśmy się na obiad do restauracji Stara Chata , która faktycznie mieści się w starym odrestaurowanym budynku , udanie zaadaptowanym na restaurację.Stoliki znajdują się w głównej sali w wykuszu i trzy stoliki na pięterku.
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko , wszystko ładnie podane , smaczne i dużo. Zamówiliśmy smaczną kawę i wyśmienity sernik własnego wypieku .
Obsługa bardzo miła i chętnie doradzi.
Polecam zdecydowanie.

Dziękujemy, andingMalbork

Stara Chata Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Stara Chata Restauracja? Podziel się wrażeniami!