“Zawiedziony”

Stara Chata Restauracja
Nr 7 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 26 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety wizyta w tej restauracji była niemiłym doświadczeniem. Był czwartkowy wieczór i ku naszemu zdziwieniu restauracja była pusta. Weszliśmy i kelnerka z kucharzem stając za barem przywitali nas tylko wzrokiem. Z głośników leciało jakieś techno, którego nie szło słuchać. Zajęliśmy stolik i po kilku dobrych minutach kelnerka podeszła do nas i „rzuciła” menu na stół. Spojrzałem na menu, które było brudne, obdarte i wyglądało jakby miało 10 lat stwierdziłem, ze chyba nic tu nie zjem. Moja dziewczyna miała podobne odczucia i w momencie kiedy zmieniła się piosenka na bardziej przypominająca wiejską dyskotekę postanowiliśmy wyjść. Kelnerka była zajęta patrzeniem w telefon i nawet nie zauważyła naszego wyjścia. Restauracja, która niegdyś uchodziła za najlepsza w mieście jest teraz jedna z najgorszych. Szkoda.

1  Dziękujemy, BigBearEats

Zrecenzowano 12 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa kompletnie nie pyta o wielkość dań. Zamówiłem rybę będąc przekonanym, że dostanę normalną porcję restauracyjną. Otrzymałem gigantyczny posiłek, którego nie zjadłbym nawet dzieląc go na dwa. Dopiero płacąc rachunek można było wywnioskować dlaczego dają z klucza taką gramaturę.
W trakcie oczekiwania na posiłek zamieniłem bukiet surówek na mizerię. Oczywiście finalnie zapłaciłem za surówki, a nie za to, co faktycznie zjadłem -> patrz zapłaciłem więcej.
Wisienką na torcie był długi, wyciągnięty przeze mnie włos z bądź, co bądź pysznych maslakow w śmietanie.
Niestety te fakty pozostawiły głęboki niesmak. Może ktoś inny będzie miał więcej szczęścia.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 597kamilt
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Zacznę od wystroju: miejsce przygotowane ze smakiem, bardzo klimatyczne, sprawiające wrażenie do owego salonu w drewnianej chacie, sprzyja rozmowom. Jedynie obrusy brudne. Na tym kończą się plusy. Do restauracji przychodzi się przede wszystkim zjeść: bardzo dawno nie jedliśmy tak niedobrych rzeczy. Barszcz z kołdunami zakwaszony octem, że cały wieczór było go jeszcze czuć. Do tego kołduny smakowały jak zamrożone z taniego marketu. Na drugie zraz z kopytkami. Kopytka dobre, sos do zrazu nawet dobry, ale sam zraz za szybko podgrzany prosto z zamrażalnika. Naleśniki, które jadła żona, też ponoć nienajlepsze.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 20 listopada 2017

Będąc w Mrągowie , wybraliśmy się na obiad do restauracji Stara Chata , która faktycznie mieści się w starym odrestaurowanym budynku , udanie zaadaptowanym na restaurację.Stoliki znajdują się w głównej sali w wykuszu i trzy stoliki na pięterku.
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko , wszystko ładnie podane , smaczne i dużo. Zamówiliśmy smaczną kawę i wyśmienity sernik własnego wypieku .
Obsługa bardzo miła i chętnie doradzi.
Polecam zdecydowanie.

Dziękujemy, andingMalbork
Zrecenzowano 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

W Starej Chacie mieliśmy okazję być dwa lata temu na randce. Teraz byliśmy już jako małżeństwo z małym dzieckiem. Poraz kolejny nie rozczarowaliśmy się. Obsługa była miła, dania świeże i wydane na czas. W lokalu dostępne krzesełka dla małych dzieci. Cały klimat tworzy zabytkowy budynek oraz nieco przykurzone dodatki, do czego można by się teoretycznie przyczepić, ale naprawdę coś to wnosi do pozytywnego całokształtu. Polecamy zrazy wołowe

1  Dziękujemy, OliSa89

Stara Chata Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Stara Chata Restauracja? Podziel się wrażeniami!