Mrągowo

“średniak”
Osteria del Mercato — recenzja

Osteria del Mercato
Nr 4 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie średnie, bez szału i bez smaku... trochę przerost formy nad treścią. W tym rejonie znajdują się inne, lepsze knajpy.

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja cudowna i z pięknym widokiem. Była to nasza drugą wizyta i znowu nie zaskoczyła pozytywnie. Obsługa to tragedia! Tak niemiłej kelnerki dawno nie widziałam. Restauracja "włoska", a za oliwę do pizzy trzeba dopłacać :0

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam pizzę w Osteria del Mercato. Zamówiliśmy 2 rodzaje i obydwie były bardzo smaczne. Jeśli szukacie pizzy ze świezymi składnikami to dobrze trafiliście.

Dziękujemy, danielu454
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Tak dobrej pizzy nie jedliśmy bardzo dawno! Ciasto rewelacyjne, składniki dobrej jakości.
Polecam spróbować regionalnego napoju PIGWONIADA! Jak dla mnie odkrycie tegorocznych wakacji na Mazurach. Dzień wcześniej jedliśmy pasty ale porcje były małe i wyszliśmy odrobinę rozczarowani. Niemniej POLECAM tu zajrzeć bo jest pysznie

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Jedyna Restauracja w Mrągowie do której chodzimy z najlepszą pizzą w mieście. Jedzenie jest zawsze smaczne, dobrze doprawione, przyrządzone z dobrych jakościowo składników. Obsługa jak to bywa w takich miejscach raz lepsza, raz gorsza w zależności od stażu pracownika i ilości gości, jednak zawsze dają radę. Poza tym czy ludzie naprawdę muszą się tak spinać idąc coś zjeść? Serio gdy czytam niektóre komentarze to mi się słabo robi. No ale jak ktoś jest upierdliwy i lubi szukać dziury w całym to jego problem.
Dla mnie liczy się przede wszystkim smak, w miarę krótki czas oczekiwania na danie, czystość i przystępne ceny.
Dodatkowo na plus pyszne herbaty w imbryczku i fajne lokalne napoje z pigwy. Mały minus za brak dań wegańskich, jednak zawsze mam parę opcji wegetariańskich, czego nie mogę powiedzieć o konkurencji.
Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Evikaso77

Osteria del Mercato — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Osteria del Mercato? Podziel się wrażeniami!