Zrecenzowano: 17 maja 2019

Hotelu nie polecam. Ogólnie nie jest zły, jedzenie jest ok, obsługa miła, ale Panie na recepcji nie umieją radzić sobie z gośćmi.

Jak ktoś wykupi standardowy pokój bez widoku na jezioro i nie przeszkadza mu zalegający kurz w pokojach to powinien być zadowolony. Jednak ze względu na historię jaka nam się przydarzyła ja hotelu nie polecam, oto dlaczego:
Z dwumiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwowaliśmy pokój z widokiem na jezioro i łóżkiem małżeński (zostało nam to doliczone do ceny za pobyt). Otrzymaliśmy pokój na pierwszym piętrze z widokiem na jezioro, ale z dwoma pojedynczymi łóżkami. Poza łóżkiem pokój był w porządku (chyba miał nr 519). Brak łóżka małżeńskiego zgłosiliśmy na recepcji, Pani powiedziała, że dziś wszystkie pokoje są zajęte i pokój możemy zmienić dopiero jutro. Nasze małe dziecko w nocy śpi z nami bo samo nie może, więc łóżko było nam potrzebne. Dopiero po naszym nacisku hotel przeniósł nas do pokoju z widokiem i łóżkiem małżeńskim (o wyższym standardzie - chyba nr 518). Hotel powiedział, że zostaniemy tam do końca naszego pobytu (3 dni) i że przeprasza za zaistniałą sytuację - miło z ich strony. Po pół godziny Pani z recepcji powiedziała żebyśmy się nie przyzwyczajali do pokoju bo jednak będą nas przenosić. Mieliśmy ze sobą dużo bagażu bo przyjechaliśmy z 7 miesięczną córką, więc przenoszenie go nie było nam na rękę, ale pomyślałem, że nie ma co naciągać hotelu, ten pierwszy pokój nie był zły, brakowało tylko łóżka, więc jeśli nam zapewnią taki sam standard (dopytałem o to na recepcji) to możemy się przenieść, a hotel wynajmie pokój w wyższym standardzie komuś, kto za niego faktycznie zapłacił. Gdybym wtedy wiedział jaki nowy pokój został nam przydzielony to nie zgodził bym się na zamianę (nr 207). Okno w pokoju było od strony jeziora, ale widok był kompletnie zasłonięty przez drzewo i sąsiedni budynek (patrz zdjęcie). Balkon współdzielony z pokojem obok, a pokoje oddzielały drzwi, które nie głuszyły tego co dzieje się w pokojach. Nie trzeba było się specjalnie wysilać, żeby słyszeć o czym rozmawiają w sąsiednim pokoju. W pokoju było duszno i parno, słychać było odgłos wody, która nieustannie się lała (piętro niżej hotel ma basen i jacuzzi). Pod prysznicem było słabe ciśnienie, a temperatura wody co chwilę się zmieniała (ryzykownie było myć dziecko). Pokój o kilka klas niżej w porównaniu do pokoju jaki mieliśmy dostać pierwotnie, a teoretycznie za tą samą cenę. Poszedłem powiedzieć o wszystkim na recepcji, że nie mamy widoku na jezioro, że pokój jest słaby, że nie mamy już siły na kolejne przenosiny, użeranie się z hotelem i że chcemy skrócić pobyt. Pani powiedziała, że przecież widok jest (drzewo i stary budynek to według niej jezioro), a jeżeli inne rzeczy nam nie pasują to możemy pisać zażalenie, które hotel może zaakceptować lub nie i ewentualnie oddać nam pieniądze. Ostatecznie zostaliśmy, cieszymy się jednak, że byliśmy w tym hotelu tylko trzy dni.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie drugie lub pierwsze piętro, ewentualnie parter. Im wyżej tym lepiej.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Mariusz_Sliwowski
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

pobyt krótki, jedzenie w porządku, śniadania b dobre, jedyna wada to wyciszenie zwłaszcza na poziomie minus jeden, szum wody pokoju obok potrafi zbudzić w środku nocy, natomiast słychać normalne rozmowy sąsiadów co uważam już za zbyt słabe wyciszenie. ogólnie tylko na krótko

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, santiaggoo
Zrecenzowano: 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po przybyciu na miejsce Pani w recepcji poinformowała nas, że część pokoi została zalana o czym niby zostałam poinformowana mailowo( żaden @niestety no mnie nie doszedł). Przeniesiono nas do hotelu obok o standardzie zbliżonym do hotelu robotniczego gdzie smród z kanalizacji uderzał już po przekroczeniu progu. O dziwo recepcjonistka dysponowała kluczami do tego miejsca i wydała nam je od ręki... Cena oczywiście nie uległa zmianie, dostaliśmy 10% rabatu za niedogodności.
Co najdziwniejsze, na innych stronach widniała informacja o dokonywanych tam rezerwacjach... Niby już po zalaniu
Na szczęście udało nam się znaleźć inne miejsce. Zostały zwrócone mi pieniądze - jedyny plus.

Dziękujemy, Discover44846222887
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Udany weekendowy wypad. Hotel urokliwy, położony nad samym jeziorem. Obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania w formie bufetu z bardzo dużym wyborem dań, w tym cztery na ciepło. Pyszne ciasta. Restauracja hotelowa z wyjściem do wspaniałego ogrodu, który jest ostoją spokoju. Z hotelu przez ogród jest wyjście na pomost. Pokoje nieduże, czyste, dobrze wyposażone z pięknymi tarasami z widokiem na jezioro i ogród. Basen nie należy do największych ale zawsze można pójść do sauny lub posiedzieć w bąbelkach ;). Jest też spora oferta zabiegów na ciało i twarz. Piękna złota jesień sprzyjała wypoczynkowi i wyciszeniu.

1  Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy skuszeni zdjeciami z internetu, cenę uznaliśmy za zobowiązującą, no i się przeliczyliśmy. Po przesunięciu fotela okazało się, że jest brudno i są tam wrzucone jakieś śmieci. Po zejściu do restauracji okazało się, ze grzanki w kremie brokułowym, to rozmięknięta buła, alkoholi połowy nie ma, druga połowa może jest, ale to nie wiadomo, bo panie kelnerki może i miłe, ale nie obeznane z kartą, zaś porcje zadowolą dziecko, ale nie dorosłego. Na basenie woda miała 15 stopni max i była nieco zmętniała. Rano kawa to tylko zaparzona z czajnika, za latte muszę zapłacić. Sala zabaw to niezabezpieczona niczym antresola, z ażurową poręczą. Łóżeczka dla dla dzieci rozwalone, trzeba było je przystawiać do ściany, bo dzieci mogły z nich wyskoczyć. Pani w Spa nie jest poinformowana jakie masaże ma do zaoferowania. Gdy dziecko potłukło wazonik, pokojowa poinformowała o tym recepcję, ale posprzątać przez dwa dni już zapomniała. Minibar nie istnieje, dobrze, że chociaż jest lodówka. Recepcja nie wie jakim sprzętem dysponuje, a jakim nie. Nie wrócimy tam nawet, gdyby obniżyli cenę o połowę.

Dziękujemy, koprowski1