Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

pobyt krótki, jedzenie w porządku, śniadania b dobre, jedyna wada to wyciszenie zwłaszcza na poziomie minus jeden, szum wody pokoju obok potrafi zbudzić w środku nocy, natomiast słychać normalne rozmowy sąsiadów co uważam już za zbyt słabe wyciszenie. ogólnie tylko na krótko

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, santiaggoo
Zrecenzowano: 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po przybyciu na miejsce Pani w recepcji poinformowała nas, że część pokoi została zalana o czym niby zostałam poinformowana mailowo( żaden @niestety no mnie nie doszedł). Przeniesiono nas do hotelu obok o standardzie zbliżonym do hotelu robotniczego gdzie smród z kanalizacji uderzał już po przekroczeniu progu. O dziwo recepcjonistka dysponowała kluczami do tego miejsca i wydała nam je od ręki... Cena oczywiście nie uległa zmianie, dostaliśmy 10% rabatu za niedogodności.
Co najdziwniejsze, na innych stronach widniała informacja o dokonywanych tam rezerwacjach... Niby już po zalaniu
Na szczęście udało nam się znaleźć inne miejsce. Zostały zwrócone mi pieniądze - jedyny plus.

Dziękujemy, Discover44846222887
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Udany weekendowy wypad. Hotel urokliwy, położony nad samym jeziorem. Obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania w formie bufetu z bardzo dużym wyborem dań, w tym cztery na ciepło. Pyszne ciasta. Restauracja hotelowa z wyjściem do wspaniałego ogrodu, który jest ostoją spokoju. Z hotelu przez ogród jest wyjście na pomost. Pokoje nieduże, czyste, dobrze wyposażone z pięknymi tarasami z widokiem na jezioro i ogród. Basen nie należy do największych ale zawsze można pójść do sauny lub posiedzieć w bąbelkach ;). Jest też spora oferta zabiegów na ciało i twarz. Piękna złota jesień sprzyjała wypoczynkowi i wyciszeniu.

1  Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy skuszeni zdjeciami z internetu, cenę uznaliśmy za zobowiązującą, no i się przeliczyliśmy. Po przesunięciu fotela okazało się, że jest brudno i są tam wrzucone jakieś śmieci. Po zejściu do restauracji okazało się, ze grzanki w kremie brokułowym, to rozmięknięta buła, alkoholi połowy nie ma, druga połowa może jest, ale to nie wiadomo, bo panie kelnerki może i miłe, ale nie obeznane z kartą, zaś porcje zadowolą dziecko, ale nie dorosłego. Na basenie woda miała 15 stopni max i była nieco zmętniała. Rano kawa to tylko zaparzona z czajnika, za latte muszę zapłacić. Sala zabaw to niezabezpieczona niczym antresola, z ażurową poręczą. Łóżeczka dla dla dzieci rozwalone, trzeba było je przystawiać do ściany, bo dzieci mogły z nich wyskoczyć. Pani w Spa nie jest poinformowana jakie masaże ma do zaoferowania. Gdy dziecko potłukło wazonik, pokojowa poinformowała o tym recepcję, ale posprzątać przez dwa dni już zapomniała. Minibar nie istnieje, dobrze, że chociaż jest lodówka. Recepcja nie wie jakim sprzętem dysponuje, a jakim nie. Nie wrócimy tam nawet, gdyby obniżyli cenę o połowę.

Dziękujemy, koprowski1
Zrecenzowano: 10 września 2018

Uwaga na anulowanie rezerwacji,hotel przyjmuje zgłoszenie a potem i tak ściąga z karty należność za nocleg bez odpowiedzi na pytanie dlaczego!!!jest tylko odpowiedz ...tak zdecydował manager.Tak zarabia hotel na naiwnych niedoszłych gościach!
Pełna amatorka,brak profesjonalizmu ,omijajcie ten hotel

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa