Zrecenzowano: 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po przybyciu na miejsce Pani w recepcji poinformowała nas, że część pokoi została zalana o czym niby zostałam poinformowana mailowo( żaden @niestety no mnie nie doszedł). Przeniesiono nas do hotelu obok o standardzie zbliżonym do hotelu robotniczego gdzie smród z kanalizacji uderzał już po przekroczeniu progu. O dziwo recepcjonistka dysponowała kluczami do tego miejsca i wydała nam je od ręki... Cena oczywiście nie uległa zmianie, dostaliśmy 10% rabatu za niedogodności.
Co najdziwniejsze, na innych stronach widniała informacja o dokonywanych tam rezerwacjach... Niby już po zalaniu
Na szczęście udało nam się znaleźć inne miejsce. Zostały zwrócone mi pieniądze - jedyny plus.

Dziękujemy, Discover44846222887
Zrecenzowano: 16 października 2018 z urządzeń przenośnych

Udany weekendowy wypad. Hotel urokliwy, położony nad samym jeziorem. Obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania w formie bufetu z bardzo dużym wyborem dań, w tym cztery na ciepło. Pyszne ciasta. Restauracja hotelowa z wyjściem do wspaniałego ogrodu, który jest ostoją spokoju. Z hotelu przez ogród jest wyjście na pomost. Pokoje nieduże, czyste, dobrze wyposażone z pięknymi tarasami z widokiem na jezioro i ogród. Basen nie należy do największych ale zawsze można pójść do sauny lub posiedzieć w bąbelkach ;). Jest też spora oferta zabiegów na ciało i twarz. Piękna złota jesień sprzyjała wypoczynkowi i wyciszeniu.

1  Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy skuszeni zdjeciami z internetu, cenę uznaliśmy za zobowiązującą, no i się przeliczyliśmy. Po przesunięciu fotela okazało się, że jest brudno i są tam wrzucone jakieś śmieci. Po zejściu do restauracji okazało się, ze grzanki w kremie brokułowym, to rozmięknięta buła, alkoholi połowy nie ma, druga połowa może jest, ale to nie wiadomo, bo panie kelnerki może i miłe, ale nie obeznane z kartą, zaś porcje zadowolą dziecko, ale nie dorosłego. Na basenie woda miała 15 stopni max i była nieco zmętniała. Rano kawa to tylko zaparzona z czajnika, za latte muszę zapłacić. Sala zabaw to niezabezpieczona niczym antresola, z ażurową poręczą. Łóżeczka dla dla dzieci rozwalone, trzeba było je przystawiać do ściany, bo dzieci mogły z nich wyskoczyć. Pani w Spa nie jest poinformowana jakie masaże ma do zaoferowania. Gdy dziecko potłukło wazonik, pokojowa poinformowała o tym recepcję, ale posprzątać przez dwa dni już zapomniała. Minibar nie istnieje, dobrze, że chociaż jest lodówka. Recepcja nie wie jakim sprzętem dysponuje, a jakim nie. Nie wrócimy tam nawet, gdyby obniżyli cenę o połowę.

Dziękujemy, koprowski1
Zrecenzowano: 10 września 2018

Uwaga na anulowanie rezerwacji,hotel przyjmuje zgłoszenie a potem i tak ściąga z karty należność za nocleg bez odpowiedzi na pytanie dlaczego!!!jest tylko odpowiedz ...tak zdecydował manager.Tak zarabia hotel na naiwnych niedoszłych gościach!
Pełna amatorka,brak profesjonalizmu ,omijajcie ten hotel

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pawe_k553
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018

Dostaliśmy pokój z widokiem na jezioro i bardzo przyjemnym tarasem, czystość i serwis pokojowy bez zarzutu. Śniadania obfite i urozmaicone, obiado-kolacje tez bez zarzutu. Hotel był rozbudowywany, więc ma dość skomplikowany system korytarzy, co nam nie przeszkadzało, ale od czasu do czasu skręcaliśmy nie tam gdzie potrzeba. Basen niewielki ale wyjątkowo przyjazny, korzystaliśmy z niego z dużą przyjemnością. Obsługa uczynna i zawsze gotowa do pomocy. Dostaliśmy to czego oczekiwaliśmy i to największa zaleta tego miejsca. Doskonała lokalizacja z dala od miasta, ale na tyle blisko, że bez potrzeby korzystania z samochodu można było spacerem dojść do sklepów i kawiarni. Uroczy ogród świetny do do wypoczynku. Jedyny mankament to brak hotelowego mola na jeziorze i sprzętu wodnego do wypożyczenia. Znajdujące się w pobliżu wypożyczalnie załatwiały problem więc nie była to dolegliwość znacząca, podniosła by jednak walory obiektu. Druga uwaga to klimatyzacja - pokój był wyposażony w wolno-stojący klimatyzator robi on więcej hałasu niż dają chłodu. Ale polecam obiekt.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Roman F