Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Po zmianie właściciela z Mercure na Turecką firmę 4 gwiazdki zasługują najwyżej na 2. Klimatyzacja, której nie da się na stałe zaprogramować (sterowana centralnie). Obsługa lepiej traktująca grupy Niemców niż swoich rodaków - podczas gdy Niemcy mają zarezerwowane stoliki - Polacy muszą karnie czekać w kolejce aby móc zjeść za co tyle samo zapłacili. Woda w basenie chłodna. Jedzenie przeciętne, pogorszyło się od momentu kiedy właścicielem przestało być Mercure. Remonty, o których tak głośno, to głównie dobudowywanie kolejnych pomieszczeń, które mają ściągnąć większą ilość gości (mimo, że np.: wielkość jadalni czy wielkość basenu jest nadal ta sama). Przyjmowanie rozwrzeszczanych grup wycieczkowych, które skutecznie uprzykrzają wypoczynek np.: na basenie (obsługa w ogóle nie reaguje na to). Zbyt miękkie materace na łóżkach, które mogą powodować problemy z kręgosłupem lędźwiowym (jak u mnie - atak bólu, przez który musiałem wcześniej wracać z wypoczynku). Kiedyś było tam naprawdę w porządku - dzisiaj niestety nie mogę polecić tego miejsca jako miejsca na udany wypoczynek rodzinny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Trudno cokolwiek doradzić w chwili obecnej.
Dziękujemy, maciejka_pl
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Cena nie jest adekwatna do standardu oferowanego i usług, obiekt nie jest w standardzie 4 gwiazdek. Zdjęcia hotelu nie oddają jego rzeczywistego wyglądu.
Płaciliśmy 550 zł za noc, stanowczo za drogo do tego co jest oferowane w zamian.
Po przyjeździe do Hotelu pierwsze wrażenia średnie, ośrodek duży, widać że ma już swoje lata i wymaga dużych inwestycji.
Pokój w którym mieszkaliśmy był średniej wielkości, standard w pokoju średni, łazienka wygląda jak z przed 20 lat, dwa duże łóżka i rozkładana dostawka. Materace w łóżkach wg mnie zbyt miękkie,jeden z materacy był miękki, drugi bardzo miękki (zbyt miękki). Zgłaszałem do obsługi prośbę o wymianę materaca ale nie doczekaliśmy się na zamianę materaca, nie zauważyłem chęci pomocy w tym temacie ze strony obsługi.
W TV kilka kanałów, jeden kanał z bajkami dla dzieci.
Zasięg Wi-fi w miejscu gdzie mieszkaliśmy był raczej słaby, musieliśmy korzystać z własnego internetu.
Ośrodek z zewnątrz wygląda powiedzmy delikatnie słabo. Wg reklam które są na budynku jest w trakcie remontu ale w czasie kiedy byliśmy wyglądał źle.
Czystość w hotelu nie jest na najwyższym poziomie.
Obsługa, niektóre osoby są chętne do pomocy, część obsługi wg mnie nie zainteresowana klientem tylko tym żeby doczekać do końca swojej zmiany i nie mieć problemów
Jest mała siłownia z podstawowym sprzętem, w której jest klimatyzacja ciągle włączona bez względu na pogodę. Przez cały pobyt nie doczekałem się na uzupełnienie chusteczek do dezynfekcji sprzętu po ćwiczeniach.Mała rzecz a denerwuje.
Jedzenie, śniadania (od 7 do 11) i obiadokolacje (od 18 do 21) jedzenie poprawne ale nic szczególnego nie zapadło mi w pamięci. Kolejki do posiłków dosyć długie.
Miejsca w stołówce jest sporo, można usiąść również na tarasie widokowym.
Plac zabaw wewnątrz budynku dla dzieci jest spory, niestety niezbyt czysty, część sprzętu jest uszkodzona lub nie działa. Córka w pierwszy dzień spadła z zamku dmuchanego i mocno rozbiła usta, Zwróciłem się do obsługi żeby sprawdzili zamek dmuchany na co usłyszałem że taka sytuacja to nic nowego że dziecko spadło i panie mają już doświadczenie w opatrywaniu ran. Są place zabaw na zewnątrz i tyrolka do zjazdów dla dzieci.
Basen jest całkiem duży, jest część płytka dla dzieci, zjeżdżalnia, basem 25 m do pływania, mały basen na zewnątrz nazywany jacuzzi ale bez bąbelków. Ratownicy na basenie są różni, od miłych młodych ludzi chętnych do pomocy do pana ratownika który wszystkim i na wszystko zwraca uwagę tonem nie miłym.
W trakcie naszego pobytu w hotelu była część ekipy filmowej która kręciła serial Żmijowisko. Podczas naszego pobytu z córką na dworze część ekipy serialowej usiadła obok nas, seria przekleństw które usłyszałem zmusiła nas do przeniesienia się w inne miejsce z dzieckiem.
Następnego poranka impreza serialowej ekipy od 5 rano na przestrzeni pomiędzy budynkami, śpiewy i przekleństwa, krzyki. Zgłosiliśmy od obsługi na co usłyszałem że prosiłam żeby się uciszyli ale co ja mogę. Może im pan sam uwagę zwrócić.
W związku z sytuacją losową jaka nam się przytrafiła w trakcie wyjazdu zwróciłem się do obsługi z prośbą o pomoc i pozytywne podejście do naszej sytuacji. Najpierw pani dyrektor powiedziała mi że się zgadza, druga pani powiedziała później że może się zgadza ale pod pewnymi warunkami a na koniec hotel wyparł się wszystkiego. Ostatecznie nie przychylono się do moje prośby co zresztą odczułem podczas wyjazdu z hotelu.
Niestety muszę stwierdzić że były to nasze najgorsze wakacje od kilku lat.
W obecnym stanie hotelu nie polecam, obsługa hotelu musi zmienić swoje podejście do klienta, dużo musi się zmienić żeby to miejsce było na dobrym poziomie.
Położenie hotelu jest dobre ale wygląd, obsługa i jej stosunek do klienta, ceny nie adekwatne do oferty powodują że wrażenia z pobytu są negatywne.

Dziękujemy, MaciekB79
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Byłam od piątku do niedzieli. Hotel ma 4 gwiazdki ale według mnie nie zasługuje na nie. Jak weszliśmy do pokoju to byl bardzo nie przyjemny zapach, jakby nikt w tym pokoju nie wietrzyl. W łazience był spalony kabel od suszarki, wymienili Mi na inną, ale Pan, który przyszedł ja wymienić to powiedział, że ona była już zepsuta. Czystość w łazience była średnia. Czajnik w pokoju nie działał. Na caly pokój tylko jedno gniazdko. Śniadania były okey. Hotel widać, że powinien przejść gruntowny remont. Nawet coś już zaczynają remontować. Moim zdaniem hotel ma bardzo wygurowane ceny jak na swój standard.

Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Nazywanie tego obiektu Resort & SPA jest nieporozumieniem. Powiem nawet, że dla mnie to oszustwo. Hotel był świetny 30 lat temu. Dzisiaj to ruina na poziomie domu wczasowego FWP. Jedynym plusem jest niezły basen. Wszędzie grupy kolonijne, śniadanie średnie w sali z wymiętymi obrusami, pokoje śmierdzą kurzem, a wyposażenie jak z Orbisu. Elewacja i otoczenie to ruina. Jakość obsługi mizerna (ciągłe wpadki). Jeśli kiedykolwiek byliście w spa o standardzie 4*, ten hotel będzie potężnym rozczarowaniem.

Dziękujemy, CubaPL
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel, który najwyraźniej lata świetności ma za sobą. Niezbyt czysto, na śniadaniach kolejki, standard z lat 90-tych. Na plus, atrakcje dla dzieci, szybkie wifi, świetne położenie. Może po trwającej rozbudowie będzie lepiej.

Dziękujemy, 879marekf