Zrecenzowano: 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nie zasługuje na miano nawet 2*, co dopiero 4*. Dramatyczny stan hotelu ( śmierdzi starociem). Impreza Sylwestrowa to totalne dno , dania w podgrzewaczach , wyłudzanie napiwków przez kelnerów za dostarczenie alkoholu ( opłata w pakiecie wyjazdowym ) , przerwy w dostawie alkoholu, brak poprawnej organizacji balu dla dzieci mimo zapewnień w ofercie o opiece , DJ .... , rozpadający się parkiet do tańca .... jednym słowem dramat. Zarząd hotelu nie potrafi przyznać się do BŁĘDÓW ! Wypiera wszystkie argumenty..... Chamstwo ....... tak się nie traktuje klienta !!!!!!! Cena kosmiczna w porównaniu do standardu hotelu i obsługi !!!!!!!!
WSTYD !!!!

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Iwona301130
Zrecenzowano: 22 lutego 2019

Przebywaliśmy w hotelu w czasie ferii zimowych razem z dziećmi. Hotel z zewnątrz nie należy do najpiękniejszych ale jest w trakcie remontu. Pokoje spełniły nasze oczekiwania, może rzeczywiście łazienki wymagają odnowienie. Hotel oferuje naprawdę mnóstwo atrakcji dla dzieci. Dorośli również nie powinni się nudzić . Jest dość spory basen, sauna, kręgle, dobrze wyposażona siłownia , pokój zabaw dla dzieci .Pyszne śniadania duży wybór, bardzo dobra kawka. Obiadokolacje także urozmaicone. Generalnie Polecam. Wcześniej czytaliśmy parę niepochlebnych recenzji, jednak byliśmy miło zaskoczeni

Dziękujemy, Justyna C
Zrecenzowano: 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko jednoznacznie ocenić ten hotel z racji na spore rozbieżności. Na pierwszy rzut oka hotel wygląda mało zachęcająco, zwłaszcza, kiedy mówimy o obiekcie 4*. Z zewnątrz to taki sprzed kilku dekad dom wczasowy, choć widać, że zaczyna się rewitalizacja (coś burzą, coś przebudowują, są już rusztowania i wiszą grafiki prezentujące nowy wygląd hotelu).

Wewnątrz już lepiej, choć nadal to nie cztery gwiazdki:(

Na recepcji personel z jednej strony jakby był tu od wczoraj (młodzi pracownicy, którzy chyba często rotują, bo nie wiedzą, co się wokół dzieje, mają panikę w oczach przy pierwszym lepszym pytaniu), a z drugiej strony doświadczona załoga sprzed lat, może mniej uśmiechnięta i trochę traktująca klientów jak petentów, ale za to kompetentna i rzeczowa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje personel sprzątający, przemiłe, kulturalne dziewczyny. W restauracjach kelnerzy też się starają, uwijają i tu też sporo osób w dojrzałym wieku, co nie jest standardem w innych hotelach.

Jedzenie: niby na śniadaniu i obiadokolacji spory wybór, ale nie jest to jakość hotelu 4*. To nie jedzenie dla wymagających, ale na pewno najeść się można (parówy, kiełbachy, jajka na kilka sposobów, sztuczne ciastka itp. ). Na wyróżnienie zasługuje menu owocowe z wyfiletowanymi cytrusami
Ogromnym zaskoczeniem na PLUS była walentynkowa kolekcja i tu wyśmienite menu (krewetki, ravioli, łosoś, kaczka, sałatka z figą, desery z kwiatami), degustacja win, super atmosfera, muzyka na żywo.

SPA oferuje sporo zabiegów, oczywiście większość załogi zza wschodniej granicy, ale bardzo profesjonalnie wykonują swoją pracę.

Basen: trochę za zimna woda, ale jest i zjeżdżalnia, jacuzzi, tory dla bardziej wytrawnych pływaków, sauny. Największa basenową atrakcją jest basen/jacuzzi na zewnątrz z gorącą wodą. Można naprawdę się zrelaksować

W hotelu jest siłownia całkiem dobrze wyposażona, są kręgle oraz masa atrakcji dla dzieci (to hotel idealny dla rodzin z dziećmi). Hotel jest przyjazny dla gości ze zwierzętami.

Ogólnie ten 3-dniowy pobyt w hotelu oceniam bardzo dobrze, choć wg mnie z racji na standard budynku nie należą mu się 4*, a max 3.

1  Dziękujemy, Barbara P
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 5 dni w czasie ferii zimowych. Hotel nastawiony na gości z dziećmi. Mnóstwo atrakcji i bardzo miłe spędzony czas.Masaż kamieniami super. Jedzenie smaczne i duży wybór. Kawa do śniadania we wszystkich opcjach. Polecam:)

Dziękujemy, Marzena D
Zrecenzowano: 9 lutego 2019

W hotelu przebywaliśmy z żoną tylko jedną dobę (na szczęście). 4* to jest jakaś pomyłka i na pewno nie za tą cenę !!! Widać, że właściciel próbuje odnowić obiekt, ale na dzień dzisiejszy dałbym temu hotelowi maksymalnie 3*, albo i tyle nie.
Hotel wyłącznie dla rodzin z dziećmi i ludzi którzy mają cierpliwość. Pojechaliśmy z żoną odpocząć i niestety wyszło bardzo średnio.

Plusy:
* Obsługa hotelowa bardzo się stara,
* Piękne otoczenie hotelu,
* Wielkość obiektu,
* Czystość w samym pokoju,
* Dużo atrakcji dla dzieciaków,
* Samo zabiegi SPA żona chwaliła, aczkolwiek również zalatuje PRL-em.
* Lobby przy recepcji - bardzo fajny klimat

Minusy:
* Hotel lata świetności ma już dawno za sobą, korytarze i lobby jest fajnie odnowione, ale pokoje a szczególnie łazienki pozostawiają wiele do życzenia (zdjęcia),
* Pełno niepilnowanych przez nikogo dzieci (hałas, ciężko wieczorem przejść przez korytarz, w saunie ciągłe otwieranie drzwi),
* Basen tu by można napisać całą opowieść. Nie należę do zmarźlaków, ale było tam cholernie zimno. Chodzi o temperaturę samego obiektu jak również wody w basenach. Na 2 sauny jedna była nieczynna (brak jakiejkolwiek informacji). Jacuzzi na zewnątrz można określić jako wanna z podgrzewaną wodą (dysze nie działają). To samo tyczy się jacuzzi w środku - na dwie dostępne jacuzzi działała tylko JEDNA DYSZA. Generalnie cały kompleks oprócz saun nadaje się do remontu - widać, że to jeszcze czasy PRL-u.
* Jedzenie duży wybór, ale bardzo słabej jakości. Soki to jakieś nieporozumienie. Coś tam można znaleźć, ale nie jest to kuchnia hotelu 4*. Chcieliśmy wieczorem zjeść kolację, ale zapach z restauracji skutecznie nas zniechęcił i pojechaliśmy do restauracji Ratuszowej na rynku - szczerze polecam.
* Parking 34zł. poza sezonem, poza centrum, w małym miasteczku to jakaś kpina.

Generalnie odradzam ten hotel jeśli ktoś spodziewa się 4*. Jeśli się trafi jakąś promocję 50% ceny to wtedy owszem, jeśli za cenę regularną to można znaleźć mnóstwo obiektów dużo lepszej jakości.

Dziękujemy, 670tomeks