“Zamówienie”
Lasagne — recenzja

Lasagne
Nr 14 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy opcję dostawy do pokoju więc nie wiem jak wygląda lokal chociaż się domyślam.
Założyłem konto specjalnie żeby opisać co ty zaszło więc restauracja może czuć się zaszczycona.
Chyba pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się wyrzucić "niezepsute" jedzenie do kosza, a poszło tam prawie połowa tego co nam przywieźli. Dziewczyna wzięła lazanię, ja kebab po turecku.
O ile lazania to była tylko połowiczna porażka bo poza tym, że smakowała jak odgrzewana 10 razy to była całkiem zjadliwa. Kebab to już było mistrzostwo. Nie wiedziałem że aż tak bardzo da się zepsuć tak prosty posiłek. Nie widziałem też nigdy żeby w kebabie była papryka (na którą jestem uczulony) a zamiast baraniny był kurczak.
Tak. Kebab z kurczakiem.
Zamiast sosu w kebabie znalazłem wodę którą wyciekła z warzyw prosto na moje spodnie i fotel, bo ciasto rozmiękło i składało się głownie z dziur.
Do sera nie dostaliśmy noża, frytki też rozmiękłe. W sumie jedyną dobrą rzeczą było chrupiące pieczywo które obsłudze udało się zaledwie trochę przypalić. Sukces!

Widać, że wszystko robione byle jak, bez szacunku do klienta. Nigdy więcej tam nie wrócę

Dziękujemy, Vacation707310

Zrecenzowano 22 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem makaron penne w sosie śmietanowy z parmezanem i szpinakiem. Wszystko sie zgadzało po za tym że zamiast parmezanu danie było zasypane jakąś Goudą. Nie wspomnę że w menu porcja 450g a na talerzu może połowę tego. Nie polecam

Dziękujemy, Łukasz T
Zrecenzowano 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Obiad całkiem dobry. Polecane obiady domowe. Makarony dużo warzyw więc Panią bardzo podpasuje taki posiłek.

Dziękujemy, djpiotrdj
Zrecenzowano 22 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Lasagne to miejsce w centrum Mrągowa, jedzenie dobre i tanie, w dużych porcjach, nie moge nic zarzucić. Obsługa lokalu super, wystrój nie jest najlepszy ale nie jest to az tak istotne.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 19 października 2016 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem spaghetti i się nie zawiodłem. Dobry sos, świeży makaron. Porcja tak wielka że ciężko ją zjeść ☺☺

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Dawid G

Lasagne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Lasagne? Podziel się wrażeniami!