“Bardzo dobre jedzenie, przystępne ceny, miła obsługa i fajny klimat.”
Łapa Niedźwiedzia — recenzja

Łapa Niedźwiedzia
Nr 11 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)

Bardzo smaczne jedzenie i duże porcje. Ceny odpowiednie i bardzo uczciwe.
Wpadłem pierwszy raz w życiu i po zjedzeniu kanapki z szarpaną wołowiną wróciłem tam kolejnego dnia i potem jeszcze raz. Do tego bardzo dobry krem z pomidorów.
Aż szkoda było wracać do domu.
Przepyszne.
Polecam

Dziękujemy, RobertSaper1987

Wspaniałe miejsce z cudowną obsługą. Jedzenie na najwyższym poziomie !! Polecam z całego serca wszystkim miłośnikom pysznego jedzenia!!

Dziękujemy, Krabik92

Uważam ze jest to najlepsza restauracja w Mrągowie. Nietuzinkowy wystrój,podejście do klienta jak i przepyszne jedzenie robią naprawdę świetna robotę.

Dziękujemy, DawidP736
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Skromne wejście, po przekroczeniu progu i zejściu po schodach ukazuje się nam wersja odpoczynkowa restauracji. Fotele, sofy, niesamowita gra świateł. Drugie spojrzenie , część typowo restauracyjna. Pięknie współgrające ze sobą otoczenie. Widok całej kuchni oraz możliwość obserwowania pracy szefa kuchni. Dania wyszukane , budujące napięcie na podniebieniu. Drinki i napoje wydane przez niesamowicie uśmiechniętych barmanów, którzy wiedzą czego potrzebujemy.
100/100 na każde spotkanie!

Dziękujemy, Gnidol
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne wejście z ulicy do całkiem klimatycznego miejsca. Świetna kanapka z szarpaną wołowiną! Duży wybór piw, również tych regionalnych. Obsługa miła. Polecam!

Dziękujemy, Explore801873

Łapa Niedźwiedzia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Łapa Niedźwiedzia? Podziel się wrażeniami!