Mrągowo

“Droga powrotna ”
Gorący Piec — recenzja

Gorący Piec
Nr 15 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)

W drodze powrotnej do domu szukaliśmy miejsca z dobrym jedzonkiem i trafiliśmy na Gorący Piec. Nie spodziewaliśmy się aż tak dobrej włoskiej pizzy, poezja.

Dziękujemy, adrianakro
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem bardzo miło zaskoczony pizza w tak małym mieście. Pizza na normalnym cieście cienka, z oliwami do wyboru. Żadnych sosów i kechapow do których przyzwyczajono Polaków. Składniki świeże. Lokal mały, ale przytulny. Polecam bo rzadko można trafić na coś takiego.

Dziękujemy, dezeusik
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza, świeże, dobrej jakości składniki, bogaty smak. Ciekawe kompozycje. Ceny rozsądne. Smaczna domowa lemoniada. Lokal niewielki, w upalne dni nieco duszno.

Dziękujemy, mihmali
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w przystępnej cenie. Lokal niewielki, ale bardzo przytulny. Pyszna kawa. Polecam szczególnie pizzę 4 sery

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, dzasta87

Gorący Piec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Gorący Piec? Podziel się wrażeniami!