“Fajne miejsce”
Bistro Folk — recenzja

Bistro Folk
Nr 8 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, pyszna ryba, ceny do wytrzymania. Szybka i uśmiechnięta, pomimo wielu oczekujących osób, obsługa. Przy kolejnej wizycie na pewno tam się pojawimy. Bardzo polecam.

Dziękujemy, zmijewska_beata

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świeżo, pysznie i podane z uśmiechem ;)) Porcje naprawdę bardzo duże. Zawsze wychodzimy syci i zadowoleni. Dzieci również. Ceny bardzo przystępne. Z całego serca także polecam ich Lunch. Palce lizać!

Dziękujemy, Elma-Lucy
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam. Pyszne jedzenie i super miła obsługa. Z kilku odwiedzonych miejsc w Mrągowie tu okazała się najlepsza kuchnia i najlepsza atmosfera. Miłym zaskoczeniem był Pan przygrywający muzyczkę na żywo ☺️

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Dziś zamawówłem polędwiczki w sosie kurkowym w zestawie dla dwóch osób koszt z dostawą i napiwkiem 65 zł porcje są miniaturowe jeszcze nigdy nie widziałem tak małych porcji w każdej restauracji w Mrągowie czy w Mikołajkach w ofercie dla dzieci porcja jest połowę większa nie polecam!!!!!! Zjesz i będziesz głodny!!!

1  Dziękujemy, Mariusz K
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam, jedzenie pyszne. Rosół pychotkapolędwiczki mniam! Czysto i przyjemnie, ceny przyzwoite.

Dziękujemy, ROM C

Bistro Folk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bistro Folk? Podziel się wrażeniami!