“Smacznego”
Bistro Folk — recenzja

Bistro Folk
Nr 9 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania, każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodne menu. Ceny przystępne. Obsługa bardzo miła. Na pewno warto odwiedzić. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Tomek K

Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poszlismy na obiad do Bistro folk w porze obiadowej,wybor byl strzalem w 10
Jedzenie bardzo dobre a w szczegolnosci nalesniki z serem -przepyszne ,obsluga zawsze mila.
Wiecej takich miejsc poprosimy!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

W Bistro Folk jestem często. Z karty najbardziej polecam wątróbkę z cebulką - jest idealna, nie za twarda, krucha oraz polędwiczki w sosie kurkowym. Ale i tak moim hitem pozostaną dania lunchowe - które codziennie są inne- naleśniki z kaszą gryczaną i mięsem i żurek oraz zupa meksykańska z pulpecikami. Trzeba im przyznać też, że mają wyjątkowo dobre i dobrze przyprawione surówki.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, marlenpl

Bistro Folk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bistro Folk? Podziel się wrażeniami!