“Obiadek”
Bistro Folk — recenzja

Bistro Folk
Nr 11 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Poszlismy na obiad do Bistro folk w porze obiadowej,wybor byl strzalem w 10
Jedzenie bardzo dobre a w szczegolnosci nalesniki z serem -przepyszne ,obsluga zawsze mila.
Wiecej takich miejsc poprosimy!

Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano 23 czerwca 2018

W Bistro Folk jestem często. Z karty najbardziej polecam wątróbkę z cebulką - jest idealna, nie za twarda, krucha oraz polędwiczki w sosie kurkowym. Ale i tak moim hitem pozostaną dania lunchowe - które codziennie są inne- naleśniki z kaszą gryczaną i mięsem i żurek oraz zupa meksykańska z pulpecikami. Trzeba im przyznać też, że mają wyjątkowo dobre i dobrze przyprawione surówki.

1  Dziękujemy, marlenpl

Bistro Folk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bistro Folk? Podziel się wrażeniami!