“Rodzinny obiad”
Ratuszowa — recenzja

Ratuszowa
Nr 2 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam, wnętrza eleganckie, bardzo pomocny i kulturalny personel no i jedzenie bardzo smaczne i w dodatku ogromne porcje w przystępnych cenach.
Dla dzieci kolorawnki i kredki które pomogą przetrwać czas oczekiwania na dania.

Ogólna ocena bd+ jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, Patrycja S

Zrecenzowano 4 września 2019

Wspaniała obsługa , wyśmienite jedzenie . Przystępne ceny . Fajny klimat miejsca. Polecam z pełną świadomością . Niby to taka oczywistość , ale nie wszędzie jest takie podejście .

Dziękujemy, jerzysobieszczuk
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nasz młodzieniec uznał, że kotlet i frytki były bardzo dobre ale mizeria za bardzo pieprzna;)
Filet z kurczaka sous-vide - super tak samo jak i stek.
Miła obsługa,dania doprawione.

Dziękujemy, MartaBul
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wyśmienite jedzenie w cudownym miejscu! Kolejnym atutem jest bardzo miła obsługa restauracji. Świetnie znająca kartę i nawiązująca kontakt z klientem . Dodam , ze z zachwytu nad jedzeniem zostawiłam w restauracji torebkę - która czekała i została oddana ! Bardzo dziekuję

Dziękujemy, Diana S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Bardzo ładna restauracja zrobiona w nowoczesnym stylu. Super stosunek ceny do jakości dań. Sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, Łukasz S

Ratuszowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Ratuszowa? Podziel się wrażeniami!