Mrągowo

“Nie polecam!”
Fifties — recenzja

Fifties
Nr 25 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)
Opis: Witamy w FIFTIES prawdziwej amerykańskiej Restauracji w Mrągowie. Wprowadzimy państwa w fantastyczny klimat lat 50 do czasów początku Rock&Rolla kiedy śpiewał Elvis Presley, a Marilyn Monroe uwodziła wyglądem i tańcem. Nasze menu to kwintesencja smaków amerykańskiej kuchni. Zapraszamy na najlepsze potrawy kuchni amerykańskiej, a w szczególności na najlepsze hamburgery w Mrągowie.
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy latem.. obsługa bardzo miła, ale jedzenie dla dzieci - odradzam, jeżeli dbacie o zdrowie. Surowe ciasto od pizzy, i wątpliwie pachnące - co zgłosiliśmy od razu i zaproponowano nam ZAPIEKANKĘ w rekompensacie...

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca nie polecam!!! Dziecko dostało suchego kurczaka do tego z włosem (!!!) Zwróciliśmy. Kelner próbował żartować, że następne będą bez włosów.. Żenada.. Jedzenie niesmaczne. Lepsze burgery w McDonaldzie..

Dziękujemy, Elma-Lumi
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Po roku znowu w Mrągowie. Lokal dalej trzyma poziom. Tym razem zamówiliśmy burgery ocena 5/5. Ponownie zachwycily nas milkshake

Dziękujemy, Trezxor
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne żeberka, mięsko idealnie oddziela się od kości. Słuszna porcja, idealna na obiad. Frytki bardzo smaczne. Obsługa bardzo przyjazna! Lokal ma swój klimat, brawo za stylizacje !
Z pewnością będę tam wracał

Dziękujemy, witekglodek
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Zamówilismy typowe dania obiadowe i sałatki. Porcje olbrzymie, smaczne, sprawnie i ładnie podane. Wystrój ciekawy, czysto.

Dziękujemy, Regina D

Fifties — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Fifties? Podziel się wrażeniami!