“Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja & Pub Ceglana
Nr 20 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce. Nieco na uboczu ale warto się wybrać. Pyszne jedzonko, ogromne porcje i przemiła obsługa. Jedzenie różne-zupy, pizza, sushi, krewetki ale też tatar. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, patrycja_brzdek

Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam zupę kokosowa z kurczaka i na przystawkę bruschettę . Potem miałam zjeść sushi. Czekałam z synem prawie 2 godziny na zupę. Okazało się ze była podgrzewana i stary kurczak z przyprawą z z torebki i cebula. Okropieństwo! Bruschetta stara bułka na sflaczałej rukoli z pomidorem z taniej puszki. To było Poprostu ochydne. Zrezygnowałam z sushi po tym co zobaczyłam. Pani kelnerka bardzo miła ale lepiej niech zmieni prace bo tak na napiwki nie zarobi.

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mija juz 40 minut a zamówionych dan nie widać. Pomimo średniego oblozenia stolików wszyscy wokół czekają , my tez. Nie polecam. Tragedia

Dziękujemy, Wieslaw S
Zrecenzowano 19 maja 2017

Jedzenie dobre smakowało bardzo, ale obsługa słaba, kelnerka nie tylko do nas podchodziła jak za karę. Wystrój trochę pod bar z pijalnią piwa, ale pozytywnie zaskoczyło mnie sushi.

Dziękujemy, imakegraphic
Zrecenzowano 30 stycznia 2017

bardzo dobre sushi. organizacja koncertow , wydarzen artystycznych. weekendowe potancowki, polecam to miejsce

Dziękujemy, Emilia K

Restauracja & Pub Ceglana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja & Pub Ceglana? Podziel się wrażeniami!