“Okropne nikomu nie polecam”

Restauracja & Pub Ceglana
Nr 20 wśród 24 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiłam zupę kokosowa z kurczaka i na przystawkę bruschettę . Potem miałam zjeść sushi. Czekałam z synem prawie 2 godziny na zupę. Okazało się ze była podgrzewana i stary kurczak z przyprawą z z torebki i cebula. Okropieństwo! Bruschetta stara bułka na sflaczałej rukoli z pomidorem z taniej puszki. To było Poprostu ochydne. Zrezygnowałam z sushi po tym co zobaczyłam. Pani kelnerka bardzo miła ale lepiej niech zmieni prace bo tak na napiwki nie zarobi.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Agnieszka M

Zrecenzowano 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mija juz 40 minut a zamówionych dan nie widać. Pomimo średniego oblozenia stolików wszyscy wokół czekają , my tez. Nie polecam. Tragedia

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Wieslaw S
Zrecenzowano 19 maja 2017

Jedzenie dobre smakowało bardzo, ale obsługa słaba, kelnerka nie tylko do nas podchodziła jak za karę. Wystrój trochę pod bar z pijalnią piwa, ale pozytywnie zaskoczyło mnie sushi.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, imakegraphic
Zrecenzowano 30 stycznia 2017

bardzo dobre sushi. organizacja koncertow , wydarzen artystycznych. weekendowe potancowki, polecam to miejsce

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, EmiliaK480
Zrecenzowano 13 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Pizza surowa, frytki zimne, a burgery suche. Do tego wszystkiego na jedzenie czekaliśmy prawie 3 godziny... stracony czas.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, DominikaDomi

Restauracja & Pub Ceglana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja & Pub Ceglana? Podziel się wrażeniami!