Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy z rodziną weekend podczas Trwającego trzy dni pikniku Country. Hot pięknie położony, czysty, bardzo miła obsluga i co najważniejsze parking dla gości jest darmowy i jest bardzo blisko do centrum miasta gdzie można dobrze zjeść, skosztować lokalnych trunków i jedzonko. Szczerze polecam

Dziękujemy, martalondon3
Zrecenzowano: 18 września 2016

Miejsce, gdzie czas stoi w miejscu - rewelacyjne na odpoczynek ! Właściciele to bardzo mili ludzie, można na miejscu zjeść pyszny posiłek. Miejsce w własną plażą, kajakiem, łódką i placem zabaw dla dzieci. Jeżeli ktoś poszukuje ciszy na pięknych Mazurach, to gorąco polecam.

Termin pobytu: maj 2016
1  Dziękujemy, Ania F
Zrecenzowano: 18 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne, klimatyczne miejsce zaraz przy jeziorze. Czyste pokoje z widokiem na piękny ogród i jezioro. Do dyspozycji gości łódki i kajaki, leżaki, mała plaża, grill, możliwość zorganizowania ogniska. Bardzo mili właściciele.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, 547sabi
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem można polecić to miejsce cisza spokój właściciele przemili. jedzonko pyszne :) byliśmy tu juz 2 razy. Jest dostęp do kajaków łódek także można miło spędzić czas nad jeziorem, które jest praktycznie po wyjściu z pokoju przez taras.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Ula S
Zrecenzowano: 13 czerwca 2016

Fantastyczne położenie w cichej okolicy nad brzegiem jeziora Juno. Z okien piękny widok na jezioro a z ogrodu bezpośrednie zejście na malutką plażę i do mola. Na ogrodzie także sporo miejsca a także możliwość rozpalenia ogniska i grilla. Dostępne są kajaki. Pokoje duże bez nowoczesnych dodatków, jednak jest wszystko co jest potrzebne (TV, duża szafa, leżaki, na tarasie stoliczek i sporo miejsca a także Wi-Fi). W części wspólnej parę dużych stołów i aneks kuchenny- jest dużo miejsca by spokojnie uszykować i zjeść obiad).
Polecam Mrągowo - pierwszy raz tam byłem ale miasteczko ma swój urok!

Termin pobytu: czerwiec 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę