Zwykłe źródełko

Zrecenzowano: 3 lipca 2019
Filatelista
Zabrze, Polska

Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przeszliśmy specjalnie z centrum Mrągowa jakieś 40 min spacerem do źródełka. Spodziewaliśmy się czegoś jednak więcej. Chociaż na spokojny spacerek jest w sam raz.

Dziękujemy, monisien
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Spacerując po wspaniałym deptaku wokół jeziora Czos można dojść do źródełka miłości. Sam deptak jest naprawdę wspaniały. Co kilkanaście metrów znajduje się ławeczka więc można odpocząć. Przy deptaku jest też ścieżka rowerowa. To one doprowadzą nas do źródełka miłości, gdzie również można posiedzieć na ławeczce i odpocząć. Teren źródełka zadbany i czysty, lecz można by go chyba jeszcze lepiej zagospodarować. Nieopodal źróde3łka jest również ścieżka edukacyjna.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Filatelista
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019

Położone przy ścieżce spacerowej wokół jeziora Czos, ok. 30 minut od centrum Mrągowa źródełko było znane było już w średniowieczu, jako źródło doskonałej wody pitnej. W XIX stuleciu stało się ulubionym punktem spacerów ówczesnych kuracjuszy.
Obecnie też jest licznie odwiedzane, ale otoczenie niestety nie budzi szczególnego zachwytu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, cropa1
Zrecenzowano: 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jezioro Czos otoczone jest długim 12km deptakiem ktorym spacerowalismy za hotelm Mazuria rosciaga sie piekna ścieżka edulacyjna z tablicami na ktorych jest napisane ja zwierzeta i owady wystepuja w tym lesie bardzo ciekawie opisane .Bylismy tez po drodze przy źródełku milosci wyglada i smakuje bardzo dobrze niestety dalej nie poszlismy ponieważ bardzo padal deszcz a do naszego hotelu Goscinca Molo mielismy maly kawalwk drogi zmoklismy ale warto bylo super miejsce nie tylko na spacery ale tez na wycieczki rowerowe dzieci na pewno nie będą się nudzić polecam o każdej porze roku my bylismy w lutym na feriach cudownie

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, kasia j
Zrecenzowano: 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bez szału. Można się przejsc i przyjemnie spędzić czas na spacerze lasem wzdłuż jeziora. Samo źródełko wrażenia nie robi.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Bartłomiej K