“Oki”
Małgosia Cafe — recenzja

Małgosia Cafe
Nr 3 wśród 28 Restauracje (Mrągowo)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre lody i miła obsługa. Fajny ogórek letni, gdzie można skosztować swój deser i wypić kawę:)

Dziękujemy, srututu12345

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Małgosia cafe oferuje pyszną kawę oraz różne desery.Lody są bardzo smaczne z włąsnego wyrobu.Na dobrą opinię zasługują soki świeżo wyciskane zarówno warzywne jak i owocowe.Obsługa bardzo miła i sympatyczna, pomimo, że dziewczyny są bardzo młode potarfią doradzić co można zamówić dobrego do kawki.Właścicielka bardzo miła i zawsze uśmiechnięta.Pozdrawiamy i bardzo dziękujemy, bardzo lubimy odziwedzać ten lokal kiedy tylko mamy okazję być w Mrągowie.Czysto i przyjemnie.

1  Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcona opiniami zdecydowałam się zachaczyć o Małgosię, gdy tylko pojawiła się na mojej drodze i przyznam było wartoo! Genialna lemoniada poziomkowa, ciasto pyszne, idealnie słodkie, a nie jakiś ulep w których czuć drobinki cukru. Smaczna kawusia mrożona, no po prostu idealny deser. Polecam gorąco !

Dziękujemy, martafJ9680VI
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłyśmy z mama na kawkę - mrożona - była przepyszna!
Do tego - pokusa pysznie wyglądające ciasta - skusiły nas dwa i wzięłyśmy oba czekoladowe z malinami i szwarcwaldzki torcik - palce lizać nie wiem kiedy znikły z talerzy!
Obsługa? Przesympatyczne kelnerki uwijały się aby w lokalu było czysto a dzięki im uśmiechom miło spędziłyśmy czas ☺️

Polecam! Nie będziecie zawiedzeni!

Dziękujemy, daj123456789
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Pyszne, kremowe lody. Córka z Żoną bardzo chwaliły smak i konsystencję lodów.
Lodziarnia wygląda ładnie i czysto, Panie obsługujące młode i uśmiechnięte.
Gazety dostępne dla klientów mogły by być bardziej aktualne, mały szczegół.

Dziękujemy, MaciekB79

Małgosia Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Małgosia Cafe? Podziel się wrażeniami!