“gastronomia”

Gryźli - Grillowane kanapki, Sałatki, Koktajle
Opis: Zainspiruj się smakiem, u nas nie ma miejsca na przypadkowy smak. Wszystkie kompozycje smaku są naszymi autorskimi pomysłami. Zapraszamy.
Zrecenzowano 26 kwietnia 2017

serdecznie zapraszam koneserowe grillowych kanapek oraz koktajli sa swietne i smaczne mozna przyjezdzac calymi rodzinami

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, ryszardw234

Zrecenzowano 29 stycznia 2017

Trafiliśmy z polecenia, ale ... miejsce zrobione z zamysłem, ale brakowało trochę ciepła i atmosfery. Byliśmy jesienią, otwarte okno które pełniło rolę wentylatora (chyba brak lub uszkodzony pochłaniacz nad grillem) efekt zanim zamówiliśmy byliśmy już ugrillowani ( efekt po wizycie wszystko do prania ) i zmarźnięci ... Obsługa cały czas przyjmowała głośno zamówienia przez telefon , nie było żadnej muzyki w tle, co mogłoby wygłuszyć te ciągłe telefony. Powiedzieliśmy że chcemy coś zjeć, Pani podałą ulotki pełniące rolę karty, po czym jak przyszło do zamawiania okazało się że dopiero za 3 razem mieliśmy szczęście, bo co chcieliśmy zamówić już nie było, bo po sezonie itp. (szkoda że podajać ulotki Pani nie powiedziała od razu - to jest a tego nie ma ...Cóż ostatecznie kanapki były smaczne (naprawdę)., podane na naczniach jednorazowych. Ostatecznie jedzenie smaczne, ale wnętrze i zapachy z grilla trochę nas przepędziły - jeśli jeść to tylko na wynos i to najlepiej z transportem.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano 7 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Skusiły mnie opinie na Tripie. Jadąc z Biskupca zajechałem na lunch. Zamówiłem kanapkę Rostbef i z karkówką. Do tego sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy. Najpierw lokal. Mały, ale przyjemny. Ciekawe książki kulinarne i nie tylko, umiliły mi konsumpcje. Na minus brak jakiejkolwiek muzyki oraz zadymienie od grilla! Co do kanapek... niby wszystko OK, świeże składniki, dobre w smaku... No właśnie tylko dobre. Brakuje mi tego czegoś... wyboru własnoręcznie przygotowywanych sosów? Większego rodzaju dodatków? Obie kanapki bardzo podobne w smaku. Za dwie kanapki (ledwo zjadłem, a byłem głodny) + sok, zapłaciłem 24zł. Uważam, że to odpowiednia cena. Czy będę wracał? Zobaczymy.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Patryk84
Zrecenzowano 7 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Prozaiczna sztuka robienia kanapek została opanowana do wyjątkowo smacznego poziomu. Do tego świeże sałatki i miła obsługa dopełnia całości. Świetna i zdrowa alternatywa dla kebabów.

Termin wizyty: grudzień 2016
1  Dziękujemy, 687maciejh
Zrecenzowano 11 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wszystko swietne smaczne tanie w stosunku do porcji miesa/lososia szkoda tylko ze nie ma nic co moglyby zjesc dzieci ktore jak wiadomo warzywa jedza po dlugich namowach... Rozumiemy ze idea lokalu to fit food ale mozna uwzglednic jakis zdrowy np. deser dla łańcuchów lub dzieci np jogur z owocami musli i miodem ;) ogolnie polecam !!!

Termin wizyty: październik 2016
1  Dziękujemy, Monika B

Gryźli - Grillowane kanapki, Sałatki, Koktajle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych