Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zajechaliśmy zjesc tam obiad.Polecil nam to miejsce znajomy.Przez tydzien byliśmy w Łomży i jedliśmy w różnych miejscach.Tu było najsmaczniej,ogromne porcje i pyszne.wszyscy byli zadowoleni z tego co zamówili ,wszystkim smakowało.Nie czekaliśmy bardzo długo na podanie dań.Ceny są ok ,wyszło nas taniej niż w większości innych miejsc w Limy gdzie można zjesc z rodzina.Polecam

Dziękujemy, Joohana79
Zrecenzowano: 29 października 2017

Dobry hotel z całkiem dobrą restauracją.
Nowocześnie urządzone, wygodne pokoje. Miła obsługa.
I kilka zastrzeżeń. Brak zasięgu telefonu i na to hotel nie ma wpływu, ale równie fatalnie działał internet, a przy braku zasięgu telefonu to już jest problemem.
No i nie zachwyciło mnie śniadanie, choć kolację w restauracji polecam.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Zbig432
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Hotel nowy, pokoje ładne i przestronne, nowocześnie urządzone. Sprzątanie jest niezbyt dokładne co sugeruje, że już nie długo pokoje także zarosną brudem.
Roleta w łazience już lepi się od martwych owadów. Restauracja przyjemna ale na stolikach położono plastikowe podkładki, pod którymi nikt nie sprząta. Lepią się od brudu. W hotelu nie ma zasięgu ani telefonu komórkowego ani tym bardziej Internetu. wi-fi praktycznie nie istnieje. Dużym plusem jest stół bilardowy w piwnicy - dwa kije na cztery są proste i nadają się do gry. Obsługa mało profesjonalna i nieuprzejma.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano: 12 czerwca 2017

Dobry hotel i restauracja (bistro). Pokoje komfortowe i bardzo czyste. Obsługa średnio dobra. Ja podróżuję biznesowo i tu jest dramat. Internet nie działa normalnie (co kilka minut zrywa połączenie), potwierdzili mi to inni koledzy. Ratowałem się własnym, ale nie ma tam zasięgu "Plusa". Koszmar. Dziwne, że właściciele to ignorują, mimo powtarzających się informacji. Ja już tam nie będę nocował.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybieraj pokój, szczególnie w weekendy (wesela) jak najdalej od sali balowej.
Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, ryszardm775
Zrecenzowano: 2 maja 2017

Nocowałem już tutaj kilka razy. Nie mam zastrzeżeń co do porządku w pokojach. Urządzony w miarę nowocześnie. Myślę że różnorodność potraw na śniadanie zadowoli większość smakoszy. Nie da się nawet wszystkiego spróbować ;-). Posiada duży parking. Możliwość negocjacji cen. Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Pawel_Kwiatkow