Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Toskański krem z pomidorów-mistrzostwo świata, pstrąg w pergaminie również godny polecenia. Halibut-tylko gdy ktoś lubi rybkę pływającą w szpinakowym sosie. Żurek w chlebie-sredni. Obsługa sprawna i sympatyczna. Można wpaść na wybrane potrawy.

Dziękujemy, 791magdalenah
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przepiękny,recepcja zarówno w Hotelu jak i spa przemiła i pomocna-jakiekolwiek problemy rozwiazywane są sprawnie i bez "focha". Piekne czyste apartamenty(byliśmy w Apartamencie Pogezany)Panie sprzątające przemiłe i serdeczne.Wszystko psuje niestety Restauracja. Kelnerka zimna jak sopel lodu-chcialam jak najszybciej zjeść i wyjść. Jedzenie hmmm...nieadekwatne do ceny ,które są uważam bardzo wysokie (zupa 18 zł). Co do zupy.zamówiłam grzybową z borowikami z kadyńskich lasów-porażka !tak podkręconej zupy przez zupę z torebki nie jadłam nigdy. Obrzydliwie sztuczny krem. Niestety zamiast na basenie spędziłam całe popołudnie i część następnego dnia w toalecie. Nie polecam stołowac się tutaj. Mój mąż wielki chłop z wielkim apetytem wolał iść na zapiekanki zamiast do restauracji gdzie mamy 5 kroków.Jaki goscie hotelowi poszlismy koło 11 tej kupić sobie kawkę. Ekspres stoi młodziutki kelner chce nas obsłużyć ale...ktos z zaplecza informuje że od 12 tej możemy kupić kawę. Jak dla mnie porażka.polecam Restaurację Stara Gorzelnia 400m dalej. Miło i smacznie. Chyba że ktoś chce zaliczyć wczasy przeczyszczające to zapraszam do Dzwona

Dziękujemy, MonikaEmiliaK
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na spokojny wypoczynek. Cisza i spokój zarówno w tym obiekcie jak i całych Kadynach. Sam Hotel jest bardzo ładny z miłą obsługą. Pokoje czyste i całkiem przestronne. Polecam restauracje hotelową, jedzenie jest tam bardzo smaczne choć szkoda, że zamówienia można składać tylko do 19:30.
Śniadanie to szwedzki bufet, duża różnorodność jedzenia- wszystko smaczne.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Adamjot
Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie na wyciszenie i relaks. Dzieci ze sobą w to miejsce bym nie zabrała, to moja taka oaza spokoju. Jedzenie bardzo dobre, masaże rewelacja, obsługa hotelu idealna !odejmuje jedna kropeczkę za szybkie zamknięcie baru i restauracji wieczorem.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, martaklawikowska
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019

Hotel położony z dala od cywilizacji.. no nie wiem może ktoś lubi. Basen bardzo fajny, jednak jacuzzi trochę chłodna woda. Świetna sauna parowa. Pokoje urządzone w starodawnym stylu, czysto. Śniadania też bardzo smaczne, jednak monotonne. Cała organizacja jednak trochę gorsza.... tu ekspres nie działa, tu brak talerzy. Nie mogę wypowiedzieć się na temat cen/jakości jedzenia w restauracji bo z niej nie korzystałam, jednak nasza zamknięta grupa miała przygotowywane posiłki na sali balowej i tam również impreze. TRAGEDIA. Małe porcje, mało smaczne w dodatku miałam włosa... przystawki położone o godz 20, zostały w takim składzie do 2 nad ranem. NIC NIE DONOSILI.. trzeba było jesć chleb z pomidorem... Wyjazd weekendowy owszem, jednak jakiekolwiek przyjęcia czy wesele,chrzciny czy urodziny - odradzam. Za takie pieniądze można znaleźć coś o wiele fajniejszego.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi