Giżycko

“katastrofa”
Restauracja Porto — recenzja

Restauracja Porto
Nr 9 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Kuchnie: Europejska, Polska

Wielokrotnie parkując nieopodal i idąc do konkurencji obiecywaliśmy sobie, że kiedyś w końcu musimy przełamać nawyk odwiedzania ciągle tej samej restauracji w Giżycku i odwiedzić Porto. Tym bardziej, że taras wygląda bardzo zachęcająco.
No i stało się.
Przerost formy nad treścią w każdym calu. Począwszy od obsługi, przez standard stołów, po jedzenie. Ceny bardzo europejskie i to raczej z tej zachodniej jej części, obsługa i jakość za to rodem z bloku wschodniego. Obsługa naburmuszona i mało kompetentna. Chybotliwy stolik, który próbowaliśmy sami wypoziomować podczas gdy obsługa stała obok z założonymi rękami. No to mogłabym przeżyć, gdyby nakarmiono nas dobrze, zapewne bym o tym wcale nie pamiętała.
4 osoby, 4 różne dania. 2 dania rybne , jedna porcja ravioli i pizza. Tak , że przegląd możliwości kuchni. Co jedno danie to gorsze, ryby przesmażone, przesolone, gnocchi przemysłowe, nieświeże warzywa. Ravioli zupełnie bez wyrazu. Pizza dno.
Do tego rozwodniony aperol spritz i rachunek z kosmosu.
Wielka lipa

Dziękujemy, sznurka

Zrecenzowano 4 września 2019

Dobre jedzenie kiepska obsługa.Często długo czeka się na reakcję obsługi, pomimo niebyt dużego obłożenia sali. Zastanawiam się z czego to wynika. Przychodząc z dobrym nastawieniem człowiek wychodzi rozczarowany serwisem.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w reatauracji po raz drugi. Pierwszy raz miesiac temu i bylo idealnie. Dobre jedzenie, bardzo mila, ladna i sprawna obsluga. Cena za obiad jak na warszawakie warunki podobna ale nie mala jednak to nie byl problem ( za dobre jedzenie trzeba zaplacic).
Druga wizyta po sezonie czyli 3.09.2019 juz nie byla idealna. Kelnerki robily laske (moze zmeczone‍♂️) natomiast nasza kelnerka pierwszy dzien w pracy starala sie a kolezanki nie pomagaly robiac jej na zlosc (prosilem inna kelnerke o sol i sie nie doczekalem)
Ogolnie polecam dobra kuchnia i blisko hotelu;)

Dziękujemy, michaldirect
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie kiepska obsługa, kelnerka nie doradza klientom. Kiedy zamówiłam herbatę cytrynowa dostałam cytrusową z imbirem i zamiast dopytać się dostałam coś czego nie chciałam i musiałam za to zapłacić jak i za drugą herbatę która dostałam w zamian.

Dziękujemy, 772kasia_
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byłam tam w październiku, po sezonie, zostałam potraktowana pysznym jedzeniem, mimo że już prawie zamykali, obsługa była bardzo miła, pomocna, uprzejma - super!

Dziękujemy, Lilla P

Restauracja Porto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Porto? Podziel się wrażeniami!