“Dobre jedzenie kiepska obsługa ”
Restauracja Porto — recenzja

Restauracja Porto
Nr 9 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie kiepska obsługa, kelnerka nie doradza klientom. Kiedy zamówiłam herbatę cytrynowa dostałam cytrusową z imbirem i zamiast dopytać się dostałam coś czego nie chciałam i musiałam za to zapłacić jak i za drugą herbatę która dostałam w zamian.

Dziękujemy, 772kasia_

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Byłam tam w październiku, po sezonie, zostałam potraktowana pysznym jedzeniem, mimo że już prawie zamykali, obsługa była bardzo miła, pomocna, uprzejma - super!

Dziękujemy, Lilla P
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Zamówione 3 dania: focaccia - spalona, krewetki- w sosie nieodpowiadajacym opisowi z karty z wysuszonymi grzankami, sałatka bez 2 składników - i nie raczono o tym poinformować - kelner miał na wszystko wyrąbane - a manager totalnie nie stanęła na wysokości zadania - zaoferowana zniżka to 1,6 zł na focaccie i 3,10 na krewetki :) hehe - żałość !!!

Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dziś Restauracje Porto. Na obiad zamówiliśmy chrupiący filet z sandacza i okonia smażonego na maśle z buraczkowymi kluseczkami. Wszystko pięknie podane a jednocześnie bardzo smaczne. Prawdziwa uczta smaków. Obsługa bardzo miła, a czas realizacji zamówienia krótki. Nie jest tanio ale smak potraw wynagrodzi wszystko.

Dziękujemy, WawaPara
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Lokalizacja dobra z widokiem na kanał,ale trudno zaparkować w pobliżu/nawet na płatnym parkingu/Karta dań nie powala,bo niby wszystko jest ale nie ma co wybrać.Wybrałem okonki w occie -były niezłe -pizza też/dobre cienkie ciasto ale danie główne sandacz w sosie cytrynowym to porażka.Obsługa miła i sprawna,ale sam na pewno się ponownie nie wybiorę.

Dziękujemy, mamry1

Restauracja Porto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Porto? Podziel się wrażeniami!