“Nie polecam”
Restauracja Porto — recenzja

Restauracja Porto
Nr 7 wśród 48 Restauracje (Giżycko)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa arogancka, 35 minut czekaliśmy na napoje !!! 2 wody i 2 piwa... talerz ryb bardzo przeciętny, tatar niedobry a rumsztyk niejadalny - twardy cały został na talerzu... na koniec kelner skwitował że się nie znamy na jedzeniu i nie widzi problemu że 2 dania prawie w całości zostały na talerzu

Dziękujemy, Y6575EYmartam

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Zamówiłyśmy: filet z sandacza, kurczaka ze szpinakiem i stek.
Szpinak mrożony, stek mrożony. Frytki też ;) (tu wymagań, nie mam, ale fajnie by było jak by frytki były nie mrożone).
W steku plus za to, że usmażony według zamówienia.
Obsługa okej, trzeba tylko zwracać uwagę na to co na rachunku. U nas zdarzyła się pomyłka :)
Myślę, że dzieciaki z kącika zabaw będą bardzo zadowolone.

1  Dziękujemy, AgathaJA
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Plus za piękny wystrój, potencjał jaki ma to miejsce i szybką obsługę. Bardzo duży minus za to, że cena nie idzie w parze z jakością dań. Bez smaku, a w takich cenach można zjeść dania przygotowane i podane na wysokim poziomie, poziomie restauracji, a nie dużo niżej. Szkoda, bo miejsce ma potencjał.

1  Dziękujemy, goslawaaa
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja i szeroka oferta.Bardzo dobrze przygotowane ryby, ale i zupa rybna całkiem dobra.Polecam

1  Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W lipcowy upał warto wejść do środka. Miły chłodek. Jedzenie bardzo dobre. O cenach w sezonie na Mazurach nie dyskutuje. Ale nie jest mega drogo. Muszą zarobić na resztę roku.

1  Dziękujemy, Marcin W

Restauracja Porto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Porto? Podziel się wrażeniami!