Giżycko

“Przepyszne rybki”
Smażalnia Ryb Korsarz — recenzja

Smażalnia Ryb Korsarz
Nr 15 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Kuchnie: Europejska, Polska
Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam to miejsce na obiad / kolacje. Pyszne rybki, świeże piwko, ładny widok naprzeciwko. Wystrój bardzo przyjemny. Czysta łazienka.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Luba B

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bylismy we 3 osoby- ludzi wkolo niewiele.. zamowilismy 2x zupe rybna i pierogi- zanim przyszly pierogi dla kolezanki (de facto takie paczkowane, kupione w sklepie smaczniejsze), my zjedlismy juz nasze zupy-.-(wlasciwie rosolki z kawalkami ryb)..
Zdexydowanie nie polecamy

Dziękujemy, Aleksandra E
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Smaczna sielawa. Miło, normalnie, fajnie, jak to w tawernie :-). Mama jadła lina. Nie był zły, ale wg jej słów "troszkę bez smaku", Może dlatego wystąpił w towarzystwie śmietany :-)).

Dziękujemy, Lilla P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyjemne, jedzenie smaczne, obsługa miła, ceny umiarkowane, jedliśmy tam w maju 2018 oraz 2019 i każdy za każdym razem wyszedł zadowolony i najedzony.

Dziękujemy, lavinia20
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce, skromne a klimatyczne. Pyszne jedzenie, dobry alkohol, miła młodziutka obsługa. Wracam od lat. Warte zjedzenia rybki z piwkiem.

Dziękujemy, zSibii

Smażalnia Ryb Korsarz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia Ryb Korsarz? Podziel się wrażeniami!