“Okropne jedzenie ”
Wieprz & Pieprz — recenzja

Wieprz & Pieprz
Nr 10 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Kuchnie: Amerykańska, Polska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okropne burgery ze starego mięsa i paskudna pizza utwierdziły mnie w przekonaniu, że w żeglarskiej stolicy Polski nie ma ani jednej restauracji w, której można przyzwoicie zjeść.
Z całego serca nie polecam

1  Dziękujemy, radekrocinski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sherpa586549, Kierownik, Wieprz & PieprzOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Dość śmieszne jest Pana stwierdzenie o starym mięsie. Burgery wiodą u nas prym, sprzedajemy ich dość sporo, na tyle sporo, że praktycznie codziennie mamy dostawę mięsa :) Jednak klient ma prawo do opinii, więc bierzemy ją na klatę :) Przykre musiał mieć Pan doświadczenia w Giżycku, współczujemy Panie Radosławie.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z klimatem i przede wszystkim mega dobre jedzenie. Porcje są duże i spokojnie wystarczają żeby się najeść. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Z pewnością mogę polecić tę restaurację.

Dziękujemy, kenaaj1337
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielki minus za obsługę. Ogólnie przez kilka dobrych minut stojąc na środku lokalu przy samym barze, gdzie co chwila przechodziła obsługa nikt nie zainteresował się potencjalnym klientem. Sami wzięliśmy sobie karty, dosiedliśmy się do stolika, przy którym siedziały inne osoby. Swoją drogą jeśli będzie to czytał ktoś z kadry zarządzającej polecam rozdzielić stoliki, a przy większych grupach dopiero je połączyć. Co do jedzenia to skusiłem się na burgera Chłop z Mazur. Nie mam mu nic do zarzucenia. Był po prostu bardzo smaczny, a bułka była wprost wyborna! Nie zmieniajcie piekarni! Sałatka Cezar była po prostu ok.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Wiele rodzajów smacznych burgerów. Miła obsługa, jednak ,inusem jest długi czas oczekiwania nawet na napoje.....

Dziękujemy, Martyna Z
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza poprawna i tyle z pozytywów. Na zamówienie czekaliśmy 45 min. Na burgery trzeba było czekać 1h20min!!! Pizza mała i za takie gabaryty za droga. Na napoje też czekaliśmy 25 min. Ogólnie nie polecam!

Dziękujemy, 104arkadiuszj

Wieprz & Pieprz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Wieprz & Pieprz? Podziel się wrażeniami!