“Rodzinny obiad ;)”

Karczma Stary Młyn Restauracja
Nr 6 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Stary Młyn w Upałtach koło Giżycka – to młyn z przełomu XIX i XX wieku zaadaptowany na mały hotelik ze stylową karczmą. Położony na samym środku Mazur, w pięknym miejscu nad samym jeziorem, w środku mazurskiej wsi Upałty. Na niepowtarzalny klimat tego hoteliku składa się sam obiekt, ale także zgromadzone wewnątrz młynarskie pamiątki. Z tarasu widokowego i pokoi można podziwiać zachody słońca, odbijające się w jeziorze. To doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego typu imprez, przyjęć okolicznościowych i szkoleń. To także niepowtarzalna możliwość spotkania z atmosferą mazurskiej wsi.. W roku 2009 Stary Młyn wygrał w konkursie organizowanym przez magazyn „ Cztery Kąty ” pt. „Miejsce szczególne”. Służył on również jak tawerna Alicji w serialu TVP 1 „ Przystań ” W roku 2011 otrzymał nagrodę jako Najlepsza usługa gastronomiczna w konkursie „ Najlepszy produkty i usługa Warmii i Mazur 2011 r.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy plince z sosem grzybowym, placki z szyjkami rakowymi, filet z okonia, placek po cygańsku i kartacze. Porcje duże, bardzo smaczne, obsługa sprawna i szybka, do tego sam Młyn zlokalizowany w świetnym miejscu, urokliwe nad jeziorkiem. Na pożegnanie kawa gratis :) polecam!

Dziękujemy, 38kamal

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Starego Młyna trafiliśmy dzięki TripAdvisor.
Miejsce urokliwe, duży taras na którym ustawionych jest kilka stolików i huśtawka z której podziwiać można zachód słońca nad jeziorem.
Jedzenie mogłoby być lepsze. Rosół i babka ziemniaczana bardzo dobre ale placek z sosem do poprawy. Pierogi z jagodami bardzo kwaśne. Szarlotka pycha

Dziękujemy, elastepien3003
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana nad jeziorem. Wystrój wewnętrzny bardzo ładny. Jedzenie niestety nas nie zachwyciło. Placek z gulaszem z dzika nie dosmażony, gulasz nijaki. Żurek zupełnie nie miał smaku. Rosół chudziutki. Kotlet z kapustką był smaczny i dania z menu dziecięcego też Ok. Niestety oceny nas zawiodły.

Dziękujemy, OlgaSmakosz
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Będąc na Mazurach nie można tu nie zajrzeć. Przepyszne jedzenie, a do tego krótki czas oczekiwania. Polędwiczki w sosie serowym, których smak zachęca do kolejnych odwiedzin. Gama napojów regionalnych nie tylko %, których nie ma nigdzie indziej. Poza tym urokliwy wystrój i piękne widoki oraz przemiła obsługa. Dziękujemy za gościnę, na pewno wrócimy

Dziękujemy, Ada R
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Generalnie nie polecam nikomu komu sie chociaż trochę spieszy. Mieliśmy rezerwacje na 6 osób na 15:00. Byliśmy punktualnie. O 15:10 przyjęto zamówienie: pierogi z jagodami , Blince, polędwiczki wieprzowe razy dwa , schabowego również razy dwa. Do tego bukiet surówek.
Posiłki podano dopiero 16:00 , a surówki dopiero 16:10 jak już polowe naszych porcji zostało zjedzona. Na usprawiedliwienie obsługi , trzeba przyznać ze było sporo ludzi a jedziecie naprawdę smaczne. Jednak 50 minut oczekiwania na proste dania z menu, to przesada. Nie można narzekać również na uprzejmość Pań Kelnerek.

Dziękujemy, pawelbonawenturam

Karczma Stary Młyn Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma Stary Młyn Restauracja? Podziel się wrażeniami!