ladne widoki

super widok- na jezioro i cala mase lodeczek :) my wchodzilismy schodami- dodatkowa satysfakcja :D... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Zocha M
Warszawa, Polska
Wysoko

Polecam wszystkim podróżnikom Wieżę Ciśnień. Warto wejść po schodkach naprawdę wielu, by spokojnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Adam B

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mile zaskoczeni byliśmy wnętrzem tejże atrakcji. Bardzo interesujący punkt widokowy pod wieloma względami. Na górę możemy wjechać windą lub wejść schodami. Na przedostatnim piętrze znajduje się kawiarnia, gdzie możemy zakupić kawę/herbatę, zimne napoje, ciasto lub lody - brak obsługi kelnerskiej (zamawiamy przy bardze). Aby wypić zakupione napoje z przepięknym widokiem na okolicę należy wejść schodkami na wyższe piętro. Z całą pewnością warto to miejsce odwiedzić. Bilet ważny przez cały dzień.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urokliwe miejsce, z panoramą Giżycka i widokiem na Jez. Niegocin. A do tego mini muzeum z pamiątkami opisującymi historię miasta i jego mieszkańców. Obowiązkowy punkt programu.

Dziękujemy, Ajryszka
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki.kawiarnia na górze.no i super dodatek dla słabszych i leniwych winda.polecam.fajna ciekawostka.

1  Dziękujemy, 394pawelg
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Widok całkiem ładny, choć wieża za niska, aby w pełni czerpać korzyści z widoków.
Cena za wejście 12 zł (6 ulgowy). Drogo jak za pozwolenie na wejście po schodach(Jest też winda). Na górze kawiarnia, gdzie można zjeść kawałek ciasta i wypić kawę, podziwiając widoki, choć biorąc pod uwagę ilość ludzi to jednak w spokoju tej kawy się nie wypije.

1  Dziękujemy, Wade1991
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Świetna atrakcja, panorama z wieży genialna, trochę brakuje dobrej organizacji, ale trzeba tam zajrzeć.

Dziękujemy, zefirek0509