Miły spacer, ciekawa architektura, mało atrakcji ale i tak warto

Duży teren, kilka szlaków na spacer do wyboru. Sam spacer porusza wyobraźnię i robi wrażenie... Przeczytaj więcej

symplicja
Miło spędzone popłudnie

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
Marcin B

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Zaniedbana atrakcja. Bilety drogie w stosunku do tego co można zobaczyć. Są dostępne audioprzewodniki ale nikt o tym w kasie nie informuje. Bez tego przewodnika niewiele wiadomo. Obcojęzyczni turyści niestety nie mają do wyboru żadnego języka. Twierdza jest zaniedbana, mało rekwizytów. Puste i ciemne pomieszczenia nie są żadną atrakcją. A można z tego zrobić niezłą atrakcję.

1  Dziękujemy, Wiesław P
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Polecam, ale bez rewelacji, można się przejść, mało eksponatów, Mozliwe ze z przewodnikiem byłaby lepsza atrakcja. Pare budynków i tyle. No ale będąc w Giżycku warto.

Dziękujemy, Wasilij88
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Twierdzę Boyen zwiedzaliśmy z przewodnikiem z czego się bardzo cieszę ponieważ sami nie dowiedzieliśmy się tyle o tym miejscu z tablic i mapki. Zwiedzanie zajęło nam ok 3 godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, lavinia20
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy około godziny 15.00 . Parking w odległości 200 m. Nie było problemów z parkowaniem. Zakup biletów w kasie mapka do ręki i w drogę. Wybraliśmy trasę zieloną. Dużo tablic informacyjnych po trasie i znaków prowadzących po twierdzy. Warto mieć do dyspozycji latarkę aby dokładnie obejrzeć wszystkie zakamarki po drodze. Nie spiesząc się całość zajęła nam 3 godziny ale można i krócej wybierając inny kolor trasy. Dla osób interesujących się historią bardzo fajna atrakcja.

Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Historycznie obiekt bardzo ciekawy gorzej już z jego zagospodarowaniem. Trudno się było dodzwonić do informacji, po przyjściu okazało się że przewodnika nie ma , audiobooki nie działają można zapłacić 60 zlniisc samemu. Że jesteśmy z daleka to skorzystaliśmy z oferty. Teren zarosniety i zaniedbany ,trudno się odnaleźć . Zniechęceni opuscilismy teren.

Dziękujemy, karinak431