“Port z dobrym miejscem do zjedzenia”
Stranda taverna — recenzja

Stranda taverna
Nr 18 wśród 47 Restauracje (Giżycko)
Kuchnie: Europejska

Bardzo dobre dania z grilla i pizza. Wieczorami dużo ludzi i w związku z tym trzeba poczekać na realizację zamówienia.

Dziękujemy, Tochtamysz

Najdroższe piwo w Giżycku - droższe niż w restauracjach o czterech gwiazdkach 14zł !!!!.Zamówiłem dzień po dniu to samo danie i drugiego dnia dostałem całkowicie inne ,po czym kelner wmawiał mi że to jest to danie z karty a po info że wczoraj koleżanka podała takie jak jest w karcie stwierdził że zmienił się kucharz i przeprosił.Za 8zł 12 sztuk frytek wysypujących się z talerza!! W poniedziałek kelnerka odradzała brać ciasto bo jest od piątku a w środę dalej to samo ciasto w gablocie.Każdy inny lokal w Giżycku tylko nie ten.A od 11.09.2018 obsługa beznadziejna już całkowicie.Radzę żywić się na miejscu.Za 6 minut prysznica 15zł !!!!!

Dziękujemy, jari762018
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Jedzenie w Tawernie Stranda jest dobre, ale nic powyżej, za to ceny są wysokie.
Pizza okej, kawa okej, ciasta dobre, frytki słabe/średnie. Śniadania drogie.

Dziękujemy, AgathaJA
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Jedliśmy tam: śniadania w formie bufetu szwedzkiego (dobre, świerze, choć trochę drogie), pizzę (dobr, szczególnie ta z kozim serem), zupy (nie małe porcje, treściwe), deserki (tarta pycha), piliśmy kawę (taka jak trzeba) i inne. Obsługa sprawna. Bar dobrze zaopatrzony. Widok z tarasu na marinę piękny o każdej porze dnia i nocy. W pobliżu kąpielisko, domki, plac zabaw, pole namiotowe, parking, pełne sanitariaty... całość bardzo przyjemna. Ten port uznaję za jeden z fajniejszych podczas całego rejsu.
Do tego nie "zgubiono" zapomnianych podczas obiadu rzeczy. Można też uzyskać dobrą informację przez telefon. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, AgaWPodrozy
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Lokal ma zadatki na naprawdę fajne miejsce, niestety już trzeci raz z rzędu jak tam byłem w ogóle nie byli przygotowani do obsługi. Po pierwsze brakowało dań, dodatkowo strasznie długo czeka się na obsługę. Należało by zwiększyć obsługę. Jedzenie smaczne, ale za tą cenę można w innych miejscach dostać większe porcje. W wielu miejscach wystarczyło by mi samo drugie danie aby się najeść, tutaj zawszę muszę zamówić 2 dania. Wieczorem są koncerty, a występujący tam zespół gra na prawdę dobrze.

Dziękujemy, Marek W

Stranda taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Stranda taverna? Podziel się wrażeniami!