“Smacznie ”
Tawerna Marina — recenzja

Tawerna Marina
Nr 2 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Tawerna Marina zlokalizowana w Giżycku na terenie Ekomariny największego portu jachtowego na Mazurach. Z tarasów restauracji rozciąga się cudowny widok na całe jezioro Niegocin jak i na liczne jachty cumujące nie opodal. W pełnym sezonie nad samym brzegiem jeziora otwierany jest należący do Tawerny Sushi & Coctail Bar.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzonko smaczne, szybko podane( chociaż mogło to wyniknąć z tego że byliśmy tam we wrześniu i tłumów nie było), porcje odpowiednie, potrawy dobrze przyprawione. Jedynie Mąż jako wielki fan surówki z białej kapusty nie był z niej w swoim daniu zadowolony☺️. Ceny również przystępne.

Dziękujemy, annawi-si

Zrecenzowano 8 września 2019

Po dobrych opiniach w internecie zdecydowaliśmy się odwiedzić Marinę. Każdy wybrał coś dla siebie ja standardzik a żona kartacze gotowane. Moje danie super, wszystko świeże itp. Spróbowałem również kartaczy które zamówiła żona ale po prostu mi nie podeszły- pewnie kwestia smaku. Obsługa miła, przy dużym ruchu byliśmy dość szybko obsłużeni.

Dziękujemy, johnycage85
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 6 dań - każde inne , jedzenie było przepyszne ! Bardzo ładnie podane,dobrze doprawione,porcje pokaźne ,a ceny bardzo przystępne w dodatku lokalizacja na piękna marine.
Miejsce za które nie będziesz się wstydzić zabierając tam bliskich znajomych.

Dziękujemy, Ataebb
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje Marina odwiedzamy zawsze będąc w Giżycku. Ani razu się nie zawiedliśmy. Czas oczekiwania może nie jest najkrótszy ale jedzenie wszystko rekompensuje. Panie kelnerki bardzo mile i zawsze uśmiechnięte,uwijają się jak tylko mogą.
Jedliśmy kilka różnych dan i wszystko było smaczne. Zupa pomidorowa i żurek pychota.Sandacz bardzo smaczny,a makarony z grzybami są przepyszne.Jeżeli chodzi o desery to polecam beze na którą zawsze wracamy

Dziękujemy, elastepien3003
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja kompletnie nie zachwyca. Począwszy od obsługi, na którą trzeba czekać bardzo długo, po jedzenie...

Żurek smakuje jak z torebki, z kiepskiej jakości kiełbasą, „talerz ryb” to trzy maleńkie kawałeczki smażone na starym oleju, generalnie nie polecam

Dziękujemy, michalg164

Tawerna Marina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Marina? Podziel się wrażeniami!