“Polecam !”
Tawerna Marina — recenzja

Tawerna Marina
Nr 2 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Tawerna Marina zlokalizowana w Giżycku na terenie Ekomariny największego portu jachtowego na Mazurach. Z tarasów restauracji rozciąga się cudowny widok na całe jezioro Niegocin jak i na liczne jachty cumujące nie opodal. W pełnym sezonie nad samym brzegiem jeziora otwierany jest należący do Tawerny Sushi & Coctail Bar.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy 6 dań - każde inne , jedzenie było przepyszne ! Bardzo ładnie podane,dobrze doprawione,porcje pokaźne ,a ceny bardzo przystępne w dodatku lokalizacja na piękna marine.
Miejsce za które nie będziesz się wstydzić zabierając tam bliskich znajomych.

Dziękujemy, Ataebb

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje Marina odwiedzamy zawsze będąc w Giżycku. Ani razu się nie zawiedliśmy. Czas oczekiwania może nie jest najkrótszy ale jedzenie wszystko rekompensuje. Panie kelnerki bardzo mile i zawsze uśmiechnięte,uwijają się jak tylko mogą.
Jedliśmy kilka różnych dan i wszystko było smaczne. Zupa pomidorowa i żurek pychota.Sandacz bardzo smaczny,a makarony z grzybami są przepyszne.Jeżeli chodzi o desery to polecam beze na którą zawsze wracamy

Dziękujemy, elastepien3003
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja kompletnie nie zachwyca. Począwszy od obsługi, na którą trzeba czekać bardzo długo, po jedzenie...

Żurek smakuje jak z torebki, z kiepskiej jakości kiełbasą, „talerz ryb” to trzy maleńkie kawałeczki smażone na starym oleju, generalnie nie polecam

Dziękujemy, michalg164
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zdecydowaliśmy się na obiad w tym miejscu ze względu na bardzo dobre opinie na tym portalu - drugie miejsce w Giżycku pod względem ocen. Miejsce świetne - duże, zadaszone patio, widok na jezioro, przy którym cumują żaglówki. Obsługa również bardzo profesjonalna. Klientów było dużo (niedziela ok. godz. 13), czekaliśmy ok. 15 min. aż zwolnił się stolik. Karta zgrabna, ceny bardzo w porządku jak na turystyczną miejscowość. Ja zdecydowałam się na sandacza z opiekanymi ziemniaczkami i surówką, partner na placki ziemniaczane z polędwiczką w jakimś sosie. Oboje wzięliśmy także zupę z mazurskich ryb z pomidorami i wkładką z sandacza. Smak zupy dobry, ale nie wiem, odkąd krewetki (a właściwie ich jakieś kawałki/resztki), to mazurskie ryby. Tak więc zupa jest mocno naciągana, tego nie polecam. W głównym daniu sandacz kompletnie bez smaku, niczym nie był przyprawiony, nawet solą i pieprzem (ale plus za to, że był smażony na patelni, że we fryturze), ziemniaczki zdecydowanie potrzebowały jeszcze 2-3 minut w gotującej się wodzie, zanim trafiły na patelnię, a mix sałat był już miejscami gorzki. Placki ziemniaczane bardzo dobre, chrupiące, mięso z sosem także, ale porcja była śmieszna - na trzy placki przypada łyżka sosu z mięsem. Brak regionalnego, rzemieślniczego piwa! Bardzo żałujemy, że nie były już dostępne kartacze, z których podobno to miejsce słynie. Wtedy na pewno nasza ocena byłaby kompletnie inna.

Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Rozumiejąc duże obłożenie lokalu nie liczę czasu oczekiwania na stolik. Natomiast - gdy miejsce się znalazło kelner podszedł po 20 minutach i dwóch upomnieniach. Wrócił po kolejnych 15 minutach z informacją, że nie ma już jednego z zamówionych dań. Szkoda, że akurat jednego z regionalnych. Następnie 1 godzinę i 15 minut czekaliśmy na zamówienie, w którym były m.in schabowy, golonka i dwa proste dziecięce dania. Jako pierwsza pojawiła się golonka. Zimna! Był to moment decyzji o wyjściu z lokalu. Stracone łącznie dwie godziny!!! Dzieci głodne!!! W tym czasie samodzielnie zrobiłbym frytki, schabowego i stripsy z kurczaka włącznie ze zrobieniem zakupów i pozmywaniem naczyń po obiedzie!!! Dno!

Dziękujemy, s3tm

Tawerna Marina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Marina? Podziel się wrażeniami!