Polecamy , właśnie wróciliśmy z czterodniowego pobytu. Domki są piękne ,ślicznie położone i świetnie wyposażone. Aneksy kuchenne wyposażone od A do Z, niczego nie brakuje. Bardzo przytulna , wybita drewnem sypialnia - śpi się jak w raju. Klimat stwarza też koza , daje ciepło i efekt kominka. Drewno jest codziennie uzupełniane.
Zwróciliśmy też uwagę na bardzo dobrą wentylację w domku - nie ma wilgoci. Jest ciepło - podłogówka, kaloryfery , klimatyzacja no i koza.
Z minusów - skrócona doba hotelowa, w informatorze hotelowym dostępnym w domku czytamy , że trwa do 12 . W recepcji każą opuścić domek do 11. Trochę szybko zwłaszcza,że meldować się można od 15. Tawerna portowa - słaba, niesmaczna , nieklimatyczna ale domki mają aneksy i grille a w pobliżu w Giżycku jest wiele cudownych knajp. Również droga dojazdowa do Strandy pozostawia wiele do życzenia - niewyobrażalne wertepy, można urwać zawieszenie.
Najbardziej jednak niepokoi mnie fakt ,że tuż za domkami - parę metrów dosłownie ,rośnie ogromny apartamentowiec !! Trzypiętrowy kolos z mieszkaniami na sprzedaż całkowicie odmieni sielską dotychczas okolicę. Szkoda.

1  Dziękujemy, Iwona_i_Andrzej
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja Stranda - zaoferowano mi pizzę z surowymi składnikami, po czym kelnerka próbowała mi wmówić ze zawsze jada surowe pieczarki :)

Przypominam, iż chityna drażni żołądek. Proszę douczyć kucharza.

Załączam zdjęcie PO DOPIECZENIU.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano: 25 października 2018

Stranda to wyjątkowy obiekt. Byłem już chyba w każdej porze roku. Sam, z przyjaciółmi, a ostatnio rodzinnie - również z małym dzieckiem. Odwiedzam głównie poza sezonem (latem śpię na łodzi), kiedy jest dużo spokojniej, ciszej, a i cenowo jest zdecydowanie korzystniej. (:

Obiekt oferuje m.in. domki dwu, czteroosobowe, w tym roku mieszkałem w tzw. studio.
Są nowocześnie wyposażone i właściwie trudno wymyśleć, co jeszcze powinno w nich być. Nigdy nie spotkałem się z problemami dot. czystości, wręcz przeciwnie, to ja prosiłem o pominięcie tej czynności przez dzień czy dwa, gdyż nie było takiej potrzeby.

W domkach salon z kominkiem połączony z kuchnią, czyste łazienki, minimalistyczne i wygodne sypialnie. Dużo przestrzeni, widok na jezioro z każdego domku, dodatkowo oddzielone od siebie tarasy. Jezioro w odległości kilkunastu metrów, piękne zachody słońca. Plac zabaw, marina, latem liczne atrakcje - koncerty, pub/restauracja i wiele innych. Jak wspominałem, preferuję wizyty poza sezonem, nie raz przyjeżdżałem...1 stycznia.

Idealne na spotkanie z przyjaciółmi, ale też na kilkudniowe wyciszenie się. Z jednej strony Stranda jest z tej bardziej cichej strony Giżycka, z drugiej - wciąż blisko do sklepów etc., co sprawia, że w każdej chwili można uzupełnić zapasy i cieszyć się wypoczynkiem, nie wychodząc - w zależności od preferencji - z terenu. (:

Nie mam uwag, za to same pochwały. Lubię to miejsce i szczerze polecam.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, 022e
Zrecenzowano: 2 października 2018

Byliśmy krótko na sam koniec września. Ładnie, czysto, wszystko zadbane i wygodne. W domkach niczego nie brakowało, niestety w tawernie większość produktów nie była dostępna.

Przy następnym pobycie na pewno wypróbuję saunę i balię z ciepłą wodą.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Cezary K
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ogólnie miejsce jest naprawdę fajne. Połączenie portu, restauracji, sceny muzycznej i hotelu jest interesujące. Ciekawy design przyciąga wzrok. Również oferta zawarta w cenie (czarter jachtu) jest bogata.
Niestety są także kwestie, które budziły we mnie zastanowienie na finalna oceną. Są to np. kłamstwo w karcie dań, gdzie oferowany jest prawdziwy mattias holenderski, a jest to zwykly śledź (mega plus dla pani kelnerki, która powiedziała prawdę), absurdalnie wysoka opłata za prysznic - 15 zeta za 6 min w lipcu to lekka przesada, słabo bądź wręcz wcale niewyposażony bosmanat - zero narzędzi i niewykwalifikowany bosman. Niemniej jednak pobyt będziemy wspominać miło więc może trochę na wyrost, ale piątka jest

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 779xxxz