Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Wrażenia dotyczą 4 dorosłych osób
1. Zupy - rosół i chłodnik - jeszcze nie było tak źle
2. Dania główne :
- danie szefa lub coś w tym stylu - polędwiczki z sosem grzybowym - niejadalne (podgrzewane gdzieś na boku, nie do końca dociągniete, grzybów nie wyczułem, buraczki w zestawie surówek octowane - ze słoika, jadalne w zasadzie tylko ziemniaki
- sandacz gotowany z warzywami na parze - ryba dla bezzębnej osoby, bez smaku i zapachu, warzywa z mrożonki rozgotowane i niejadalne
- okonki - zdrewniałe i zwęglone patyki obsmażone na sztywno, buraczki j.w., frytki wilgotne odf tłuszczu
Okolica - niby ładnie położona nad jeziorem, plac zabaw zaniedbany i niebezpieczny dla małego dziecka.
Podsumowując: tłoczno, drogo, a przede wszystkim niejadalnie. Never ever.

PodsumowującMiejsce drogie

Dziękujemy, Jerzy R
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Na trasie Giżycko - Wydminy - Suwałki w Karczmie Stary Młyn we wsi Upałty zjemy smacznie, niedrogo i obficie. W oczekiwaniu na posiłek można posiedzieć w letnim ogródku z widokiem na jezioro.
Mają tam pitne miody z Mazur, regionalne piwo z rodzinnego browaru Gościszewo i pyszną lemoniadę własnej roboty. Polecam pierogi ze szczupakiem lub pieczoną kaczkę .

Dziękujemy, jacenko58
Zrecenzowano: 28 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wnętrze fajne, trochę widać „ząb czasu” ale nie jest źle. Widok z okna cudny. Jedzenie dobre. Ale nie liczcie na coś super. Jedliśmy sielawki ( .... no cóż ok), kartacze ( b dobre), pierogi z sandaczem (ok) i barszcz czysty. Surówki bardzo mocno doprawione - dla nas zdecydowanie za bardzo...
za to racuchy z jabłkiem chyba były tym co nam najbardziej smakowało.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Moni K
Zrecenzowano: 17 marca 2017

przyjeto nas milo czysto sniadania smaczne duzy wybor polecam smaczne obiady obsluga mila jezioro taras fajna mila w starym stylu jadalnia ceny tez ok, cicho tylko komary to udreka wykapac sie mozna posiedziec wieczorwm na podworku w spokoju wypic regionalne dobre piwo

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, DanutaJ107
Zrecenzowano: 14 września 2016

Zajechałem coś zjeść. Pełna satysfakcja jadłem pyszne danie regionalne. Lokalizacja idealna! Z jednej strony blisko do miasta z drugiej cisza i spokój. Fajny ogród nad samym jeziorem. Aż myślałem żeby zostać... Restaurację gorąco polecam, pokoje nie wiem nie korzystałem.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę