Giżycko

“Smaczna, lokalna kuchni”
SIWA CZAPLA S.C. — recenzja

SIWA CZAPLA S.C.
Nr 8 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 2 września 2019

Siwa Czapa oferuje krótkie, acz zadowalające menu. Dominują lokalne potrawy, które są całkiem smaczne. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

1  Dziękujemy, MrTFSMC

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Restauracja jedzenie super. Czas oczekiwania w porządku szybko . Nocleg porażka. Na stronie nic nie ma o tym że tuż obok są dyskoteki do 3 rano a od 5.30 pod oknem hałasy kosiarki chyba. Porazka

1  Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy pyszna kolacje z deserem. Polecam dania kuchni regionalnej. Ceny przystępne miły pan kelner.

1  Dziękujemy, angel p
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwukrotnie na piwie i przekąskach. Stynki i frytki z płotek bardzo smaczne - lepszej przekąski do piwa nie znalazłem. Brak lokalnych browarów uważam za minus.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pierwszą kolację w Giżycku wybraliśmy się do Siwej Czapli. Obsługa bardzo miła i nie unika doradzania. Lokalizacja super, tuż przy samej marinie. Zamówiliśmy dania z pozycji menu regionalne, które nam bardzo smakowały. Porcje solidne i adekwatne do ceny. Jedyne co na mały minusik to to, że o wieczornej porze nie wszystkie pozycje z kart były już dostępne.

1  Dziękujemy, WawaPara

SIWA CZAPLA S.C. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w SIWA CZAPLA S.C.? Podziel się wrażeniami!