“Wyjazd”
SIWA CZAPLA S.C. — recenzja

SIWA CZAPLA S.C.
Nr 7 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Restauracja jedzenie super. Czas oczekiwania w porządku szybko . Nocleg porażka. Na stronie nic nie ma o tym że tuż obok są dyskoteki do 3 rano a od 5.30 pod oknem hałasy kosiarki chyba. Porazka

1  Dziękujemy, Anna C

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy pyszna kolacje z deserem. Polecam dania kuchni regionalnej. Ceny przystępne miły pan kelner.

1  Dziękujemy, angel p
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwukrotnie na piwie i przekąskach. Stynki i frytki z płotek bardzo smaczne - lepszej przekąski do piwa nie znalazłem. Brak lokalnych browarów uważam za minus.

Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na pierwszą kolację w Giżycku wybraliśmy się do Siwej Czapli. Obsługa bardzo miła i nie unika doradzania. Lokalizacja super, tuż przy samej marinie. Zamówiliśmy dania z pozycji menu regionalne, które nam bardzo smakowały. Porcje solidne i adekwatne do ceny. Jedyne co na mały minusik to to, że o wieczornej porze nie wszystkie pozycje z kart były już dostępne.

1  Dziękujemy, WawaPara
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Zapowiadało się dobrze, ale... zazwyczaj nie wiesz, czy akurat dostaniesz to , co jest w karcie, bo koło 14.00 już nie ma większości dań w menu( i tak skromnym). Porcje mikro a nie najtańsze, dzieci dojadały słodkościami na mieście. Przeokropne ociekające tłuszczem placki ziemniaczane, za to pomidorowa ekstra, tylko ta mikrusia porcja...

1  Dziękujemy, zefirek0509

SIWA CZAPLA S.C. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w SIWA CZAPLA S.C.? Podziel się wrażeniami!