Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Zatrzymalismy sie w Gizycku na weekend jadac na Lotwe, wybralismy St Bruno ze wzgledu na lokalizacje w starym zamku. Czuc klimat tego miejsca, choc nie w pokojach ktore wymagaja juz troche odswiezenia. MImo to jest bardzo czysto! Dobre jedzenie i niezle cenowo, choc obsluga restauracji malo zainteresowana nawiazaniem kontaktu z klientem poza wydaniem dan. Chetnie wrocimy ponownie moze tym razem do centrum spa. Pozdrawiam

Dziękujemy, kkbiala
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stbruno, Dyrektor generalny, Hotel St. BrunoOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za wysoka ocenę i obiecujemy poprawę w drobnych problematycznych kwestiach. Serdecznie zapraszamy ponownie w odwiedziny w naszym zamku.

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wybraliśmy się z rodziną na kilka dni w sierpniu 2019r.
Hotel powstał na bazie zamku w Giżycku - piękny wystrój, miła atmosfera, wspaniałe śniadania, basen/sauna/jacuzzi

Jednym zdaniem -w hotelu jest wszystko czego można oczekiwać po czterech gwiazdkach.

Wspaniałe, urozmaicone śniadania, z pyszną świeżo mieloną kawą z expresu.

Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Wining_a-d_Dining
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Zalety: piękny z zewnątrz, miła obsługa, czysto w pokojach, śniadanie obfite, klima chodzi. Minusy: mikro-pokoiki, w łazience nie żadnego blatu, by coś położyc, rozwiesić.Wifi się zacina, obiadokolajce z przesadzonymi cenami(ludzie jedzą na mieście), dwa tory do kręgli średnio działajace, słaby bar z drinkami, piwo drogie. Zero strefy siłowni, czy choćby bieżni to słaby pomysł w 4* hotelu
!! Tak naprawde poza plastikowymi pogryzionymi przed poprzedników sztućcami brak atrakcji dla dzieci. Basen zupełnie nie dla nich(dla wyższych od 164cm ok),niższa woda tylko w wysepkach jaccuzi, gdzie są ostre progi, żadnych zjeżdżalni, brak ratownika. Duże rozczarowanie po wcześniejszych opiniAch. Najgorsze są te wygórowane ceny za wyłącznie średni komfort. Po pobytach w innych 4* hotelach duże rozczarowanie tutejszym.

Dziękujemy, zefirek0509
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stbruno, Dyrektor generalny, Hotel St. BrunoOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy za opinie i obiecujemy przeanalizować kwestie zgłoszonych uwag.

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, super klimat super hotel. Czego chcieć więcej? Pokoje czyste jedzenie bardzo smaczne obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Spa pierwsza klasa polecam zdecydowanie. Odpoczynek w tym hotelu to czysta przyjemność.

Dziękujemy, pewux
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stbruno, Dyrektor generalny, Hotel St. BrunoOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za super opinię :). Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa ponownie, jak najczęściej.

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za organizację naszego przyjęcia weselnego w oranżerii St. Bruno. Jest to najlepsze miejsce na wesele w Giżycku. Przepięknie położona sala nad samą wodą to super atrakcja dla przyjezdnych gości, żeby zaznali mazurskiego klimatu. To był zdecydowanie najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Było dokładnie tak, jak sobie wyobrażaliśmy...a nawet lepiej! Dowodem na to byli pełni uśmiechu i zadowolenia goście weselni. Dziękujemy za stworzenie tak niezwykłej atmosfery wszystkim pracownikom, a w szczególności: kelnerom - za kulturę i wyrozumiałość i uśmiech przy obsłudze zaproszonych gości, pracownikom kuchni - za smak i kunszt przygotowanych potraw, który był na najwyższym poziomie oraz pracownikom hotelu za zaangażowanie podczas przygotowań jaki i w trakcie wesela. Cała załoga spisała się na medal! Wszystkim parom poszukującym idealnego miejsca na przyjęcie weselne, polecamy hotel St. Bruno – będzie to wymarzony początek wspólnej drogi!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, MoniaKarol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stbruno, Dyrektor generalny, Hotel St. BrunoOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Serdecznie dziękujemy za docenienie naszych starań. Cieszymy się niezmiernie, że wybrali Państwo nasz obiekt na tak ważną uroczystość. Zapraszamy serdecznie w nasze progi przy okazji kolejnych ważnych uroczystości np. chrzcin :) jak również bez specjalnych okazji. Zawsze gwarantujemy wysoką jakość i dbałość o udany pobyt gości.