Było super

Jesteśmy w pełni zadowoleni z wyprawy na żagle. Łódź ładna i nowoczesna, jak dla mnie jedna z... Przeczytaj więcej

Iza G
Super wyprawa

Marek S

Potwierdzam że jezioro jest bardzo ładne, pływając łodzią mogliśmy zobaczyć jego zakamarki i najmniej dostępna linie brzegową. Polecam

Dziękujemy, Marek S

Mimo iż byl to nasz pierszy rejs na żaglach i byliśmy trochę zestresowani, wszytsko wypadło super i bardzo dobrze się bawiliśmy. Warto ponieważ jezioro jest bardzo ładne a łódź nowoczesna.

Dziękujemy, Weronika S

Jesteśmy mega zadowoleni że mogliśmy skorzystać z tej atrakcji. Świetna obsługa, piękna nowoczesna łódź, wyjątkowo malownicze jezioro, czego chcieć więcej :)

Dziękujemy, Dorota Z

Mimo że minęło już trochę czasu, rejs wspominamy bardzo pozytywnie, było dużo niezapomnianych atrakcji. Piękne jezioro. Cena atrakcyjna

Dziękujemy, Karola B