Elixir Hotelik Caravan Camping
Na stronach naszych partnerów internetowych nie ma cen obowiązujących w tym obiekcie zakwaterowania, jednak możemy wyszukać inne obiekty dostępne w lokalizacji Giżycko
Zobacz dostępne hotele
Hotel Cesarski(Giżycko)
  • Bezpłatny parking
FiltrujWszystkie języki
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Szkoda, że nie sprawdziliśmy wcześniej opini bo można by uniknąć.
- Wysokiej ceny - 145zł za noc w pokoju "lux"
- Kiepskiego standardu pokoju
- Zamkniętego baru (otworzono go dla nas by nalać jedno piwo a póżniej poproszono o opuszczenie aby pić na dworze)
- Słabego śniadania.

Jedyny pozytyw to pani na recepcji, która byłą bardzo uprzejma i miła oraz mieliśmy wrażenie iż pokój był wysprzątany. Poza tym korelacja, cena do jakości bardzo niekorzystna. Obiekt wymaga gruntownego remontu, pokoju "lux" nie zasługują na te nazwę.Całość robi wrażenie jakby obiekt zatrzymał się w miejscu już 20 lat temu. Łazienka mimo, że czysta to pozostawia wiele do życzenia (zdjęcia w załaczniku). Zdjęć pokoju nie robiłem, ale zdjęcia zamieszczone przez innych użytkowników dalej aktualne. W jednym z komentarzy hotel odpisal, iż powoli się modernizuje - szkoda, że nie było nam dane zobaczeć w którym miejscu. Pomijajac obskurne pokoje, ktorych cena poprostu jest zdecydowanie zawyzona, to i śniadanie nie robi wrażenia. Jedyna ciepła opcja to była kiełbaska pokrojona z sosem pomidorowym i cebulą. Bufet ubogi (zdjęcie w załączniku).

Rady dla hotelu - obnizenie ceny, wyrzucenie nazw "lux"
Powiekszenie sniadania i opcji sniadania o:: jajecznica, jako sadzone, jajko w koszulkach, jako na miekko/twardo), parowki, boczek pieczony, gotowana fasolke w sosie pomidorowym (wydaje mi sie iz szef jest anglikiem, wiec english breakfast jednym slowem). Dodatkowo jakies owoce oraz jogurty.
- modernizacja pokoj po pokoju.

Lokalizacja ma swoj urok, trzeba zainwestowac oraz szanowac klientow, a bedzie warto.

Na chwile obecną nie polecam!

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, deshiwroc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ela m, Właściciel, Elixir Hotelik Caravan CampingOdpowiedź udzielona 4 lipca 2017

serdecznie dziękujemy za wizytę i konstruktywny komentarz. NIGDY w żadnej reklamie nie piszemy ani mówimy - standart lux - gdyż jest to zarezerwowane dla obiektów 3*, 4*, 5*.

Zrecenzowano 4 czerwca 2017

Ostrzegam przed pobytem w tym Ośrodku! Standard bardzo niski, najwyżej schroniska młodzieżowego, łazienki są obskurne i brudne!!! Właścicielka jest oszustką, dolicza przy rozliczeniu dodatkowe, nieuzasadnione koszty. Za wszystko trzeba dodatkowo płacić, słabe wyżywienie, nieudolna obsługa, awantury podczas podawania posiłków! Chamstwo i arogancja!!!

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż ze znajomymi
4  Dziękujemy, Arkadiusz K
Zrecenzowano 11 października 2016

Jeżeli ktoś kocha ciszę i spokój to ten hotelik jest dla Ciebie. Pięknie położony z czystą plażą, niedaleko centrum Giżycko. Dobra kuchnia i właściciele dbające o każdego klienta to główne atuty tego miejsca.

• Data pobytu: październiku 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, zephirek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2016

Stare, biedne, niedoinwestowane pawilony z PRL, z malutkimi pokoikami (kilka m2) i archaicznym wyposażeniem, a ceny jak w nowych apartamentach. Do ceny pokoju doliczają dodatkowo 15zł za parking (za dobę!). Wifi niby jest, ale nie działa. Pomosty spróchniałe, strach chodzić. Jedynym (mocnym) atutem jest położenie, trzeba przyznać, że nieboszczka komuna wybrała ładne miejsce na ośrodek zakładowy. Chociaż jeżeli ktoś chciałby np. często bywać w Giżycku, to trzeba dojeżdżać, albo brać taxi. Reasumując: cały ośrodek bardzo mocno niedoinwestowany, a szkoda bo jest duży potencjał.
Stosunek jakości do ceny bardzo niekorzystny.

• Data pobytu: lipcu 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, stayopenminded
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ela m, Właściciel, Elixir Hotelik Caravan CampingOdpowiedź udzielona 13 października 2016

Serdecznie dziękujemy za wizytę, rozwijamy się choć może zbyt powoli - nie każde środowisko ceni i wspiera inwestorów(detale na życzenie). Dzięki Bogu uszliśmy z życiem, dalej pracujemy i ulepszamy obiekt i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2016

mielismy okazję aby ponownie odwiedzić ten Ośrodek w tym roku w sierpniu.znam to miejsce jeszcze z czasów kiedy to FŁT bylo gospodarzem tego obiektu.to był trzeci krotki wypad do tego Ośrodka.powiem tak,obiekt powierzchniowo duży w super miejscu.Właściciele robią co mogą,bo przerobic coś co bylo zaniedbane jest trudno.oczywiście postawienie nowego obiektu było by najlepszym rozwiązaniem,ale biurokracja i koszty,sami dobrze wiemy nie jest łatwo.tak więc z roku na rok jest coraz lepiej.tam można w każdej chwili zadzwonić i miejsce zawsze sie znajdzie.cowięcej wszędzie jest blisko Giżycko,Węgorzewo,Kętrzyn na wyciagnięcie ręki.Żadnych tłumów,personel pomocny .Myśle że za ich starania można ich pochwalić.ja tam napewno znowu pojadę.Polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: wybierać pokoje na piętrze
  • Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, tomaszek2016